Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od kosaca
#31
Veliki pozdrav za Kosaca malo je takvih poštenih ljudi koji hoće da pomognu,
a i  dosta toga se imalo  se naučiti u  izuzetnim postovima,
želim vam  brz oporavak i dobro zdravlje
Odgovori
#32
steta velika steta da ode jedan tako vredan covek, svako dobro kosac
Odgovori
#33
Sta ste se bre napalili. Pa taj umire zadnje dve godine jos od kad se pojavio na ovom  forumu.Ima on sve da nas sahrani .Ako dosad niste shvatili on ce biti taj koji ce na kraju ugasiti svetlo kad se svi mi razidjemo. Wink
Odgovori
#34
Pa ribe se na bucku vataju.Nego gledam kako da se i moji Svrlizani prevare po neki put..
Odgovori
#35
hahaha koja vrsta ribe,apise....

Odgovori
#36
Ovaj post sam postavio  jos odavno ..malo se moje stanje promenilo a i stariji sam za koju godinu .... Meni nije namera da bilo koga hvatam  ili da lovim znakove (sam sam video preko 200 znakova od kojih mislim da je u "zivotu" bar polovina)..Prosao sam celu Srbiju uzduz i popreko i nije mi namera da se pravim "vazan" ili bilo koga da "hvatam" ...PO KO ZNA KOJI PUT POKUSAVAM DA RAZVIJEM TOLERANCIJU  I SARADNJU MEDJU TRAGACIMA [glow=red,2,300]JER NE ZIVI SE VECITO[/glow]...ali koliko vidim ovde nije bitno deliti vec se dokazivati ko i koliko zna...verujte mi zna samo onaj koji je nesto i nasao .... Ovde pokusavam da pomognem tragacima ali ovoliku sujetu nigde nisam video...Zasto ???? zasto niko ne zeli da saslusa svakog pa ako mu neko i ne "odgovara" na neki nacin -- neka ocuti...ali ne ovde mora uvek neko da se pravi vazan Janko , Pera ...Laza i ko zna ko jos... ali.... 
I zato molim forumase da ne isteruju svoju sujetu ... Ako bre znate! kazite da NAS  prosvetite...Ako ne onda ocutite!!!
Nadam se da me je razumeo onaj ko je trebao!
Pozdrav
Odgovori
#37
More Gtarget ti prijatelju ne menjas cilj na taj  radar.Lepo razmisljas jer u pamet se uzda lud a pametan u svoj  ....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 8 Gost(a)