Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od kosaca
#21
Daj boze da se srbi mnoze ali da se nikada ne sloze....lepo zvuci zar ne.....slika i prilika ove kletve .....bedak  :-\
Odgovori
#22
(18-01-2013, 12:02 AM)Timakumminus link Piše:Daj boze da se srbi mnoze ali da se nikada ne sloze....lepo zvuci zar ne.....slika i prilika ove kletve .....bedak  :-\
bas tako,,,surova istina.
Odgovori
#23
kosac  hvala  za  sve  veliko hvala  ako  ti nesto znaci  mene  si licno  zaintrigirao  i  zainteresovao za ovaj  hobi  ako  nekako  mogu nekada da ti pomognem tu sam inace  sam lekar zelim ti brzo ozdravljenje  i dug zaivot veliki pozdrav iz  nisa
Odgovori
#24
kosac srecno i dugo vecno pozzzzzzzz
Odgovori
#25
Sa zakašnjenjem pročitao ovo pa neznam druže dali si otišao sa ovog foruma ili si jos uvek sa nama , ali si čovek kojeg treba poštovati i pratiti , drago mi je sto si iza sebe ostavi dosta postova kojih vredi pročitati i iz njih dosta pouka naučiti , žalosno je ako je ovaj forum izgubio ovakvog člana jel malo je ljudi koji znaju biti ČOVEK i izaci u susret svakom ko god mu se obrati , nadam se da se tvoje zdravstveno stanje popravilo i da ćeš se opet kad tad pono pojaviti na forumu , Hvala na svemu sto si podelio sa nama i pomogao da shvatim koliko je ovaj hobi lep i zanimljiv , a opet tako jednostavan i pun druzenja i avantura , Pozz tebi KOSAČU .
Odgovori
#26
TAKODJE SA ZAKAŠNJENJE I JA SAM PROČITAO DRUZE ,ZELIM TI BRZI OPORAVAK.................




Odgovori
#27
KOSAC, DRAGO MI JE STO SAM IMAO PRILIKE DA CITAM TVOJE POSTOVE. ZELIM TI BRZ OPORAVAK.
Odgovori
#28
pozdrav za Kosaca
Odgovori
#29
Pozdrav za "KOSACA" zelim mu sve najlepse i da mirno provede staracke dane bez trzavica i nerviranja to da je mnoge stvari sa foruma uzimao k'srcu dokazuje da je dobar covek i verlo osacajan .Pozdrav i brz oporavak .
Odgovori
#30
pozdrav  za kosaca zelim  mu  sve  najbolje
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)