Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od kosaca
#11
(16-01-2013, 02:28 AM)admin link Piše:Pa stvarno je šteta, ali ovo je potvrda da destruktivne snage sa konkurentskih foruma nespavaju i nastavljaju sa napadima na nas i naše članove. Ajde da mi sami to tvrdimo ali to tvrdi Kosač, čovek koji je svima pomagao na forumu, onda je to verovatno tako. Počeli su da nam se javljaju članovi koji kažu da ih vrbuju sa drugih foruma kao npr:

predji na forum ZAKOPANO BLAGO ja sam tamo stalno ovde sve neki pederi podjebavaju tamo su moji ljudi ako zelis da te povezem sa njima

Naravno je da će se neki prepoznati, neki će poricati ali je potpuno svejedno ovaj forum takve stvari više neće tolerisati, mi sve možemo razumeti ali nemožemo da shvatimo da neko može da iznosi toliko neistina i da za to da optužuje druge a zapravo on to sam radi. Umesto što optužuje druge može da pogleda da nije možda i sam zgazio u goveđu balegu ....

Zdravo svima, citao sam sve forume u Srbiji vezane za ovaj hobi, ne mogu da kazem da nisam pocetnik u ovom svetu u odnosu na vecinu ovde. Ali mogu da kazem da sam jedino na ovom forumu registrovan. I zaista, sudeci po mom skromnom iskustvu, sve sto mi je potrwbno da se na neki nacin informisem i napredujem mogu da dobijem ovde. Hvala svima na postovima koji su doprineli da se ovaj hobi unapredi. Iako se ne javljam tako cesto, jer nemam uvek sta pametno da kazem Smile, sad ce javljam jer zelim da kazem da ima sigurno dosta clanova koji citaju, koji uce iz postova na forumu, a ne javljaju se tako cesto.

Jos jednom svaka cast svima.
Dodao bih da mi je zelja da se upoznam sa nekim clanovima u buducnosti sa kojima sam u kontaktu preko foruma. Ima zaista dobrih ljudi, koji su spremni da pomognu, koji su dali sve sto se moze dati ovom hobiju i koji to nesebicno dele sa drugima, ne bih da ih oslovljavam imenom, jer ce se svi prepoznati, nisam izmislio toplu vodu, ko god procita svrstace sebe gde mu je mesto. Ima i onih drugih.. no da ne duzim  Smile.
Kosac ne poznajem vas, ali vasi postovi ostavljaju jak utisak o vasem znanju i solidarnosti od mene hvala.
Pozdrav
Odgovori
#12
Ja cak i nemadoh prilike da popricam sa KOSACEM... :'(

FENIX
Odgovori
#13
bice polako...........
Odgovori
#14
pozdrav,ja sam nov ovde ama primetio sam edno da ovaj acabeograd e je kao crveni biber,u sve se mesa,ama svugde,a komentari su mnogo kusi,izgleda da covek samo prati ili nesto isprovocira,da doje do neke informacije,ili zastane na neku stranu isto od korist,tome podseca na mnogo osoba koje sam radio sa njima.odnosno samo da doju do neke informacije i onda da idu da obave posao sami,odnosno svi znate o cemu pricam.zato i u ovaj sport kazu da ima mnogo prevarante i izmamnice i niko ne vjeruje nikom,ovo je najprost primer,pogledajte sve negove postove,dali ima nesto toj postaveno.ili ima nekoj podolg post,to je toliko ocigledno,nezna ni na forum da se sakrije a ne uzivo,to je moja konstatacija,izvinete ako mislite da nisam u pravu,ali u princip me iritiraju takve ljude.
Odgovori
#15
caknoris ( ) nemoj da pokusavas da mene blatis kad si zi poznat ko spletkaros i hohstapler,,i to ovde svi znaju,,,kao sto znaju da si ti...nemas razloga da se samnom kacis....jasno svi znamo da si TI obican dupeuvlakac i spletkaros..zato tvoja rec i nema tezinu,,,Ja nisam ovde ni da bi nasao drugara za kopanje,...A da se krijem od koga i zbog cega,,,meni je drago sto takvi koji nemaju mesto nigde (misle da umeju da se sakriju)pa se registrujes pod sto imena ,[glow=red,2,300,,da je tebi otac znao kolko si glup menjo bi te za magarca,,,][/glow],,,budi siguran
Odgovori
#16
haha, bice acika da si iznervirao covjeka i onda ti je on morao sasuti ono sto misli, ccc
Odgovori
#17
MA on je lik ,,,pa i ti znas kakav .........da mi se neki covek obratio ja bi se zamislio,,ovako on pih,,,,,,
Odgovori
#18
Ne znam kakav je on lik, prvi njegov post cini mi se procitah sada ovdje.
Odgovori
#19
BUDALE SE NE SEJU ONE SAME NICU.......... 8)
Odgovori
#20
Ma ljudi opusteno...ja sam novi na ovaj forum i vidim da ima sasim ok i sasim budale za u ludnicu{moje misljenje]
Kosac tebe ne poznajem ali mislim da ne bi trebao da napustis forum zbog neke "seronje".Malo sam grub ali po postovima vidim da si ok osoba,zato nek te boli uvce ko te postuje ok ke ne nek ga po..si
pozzzzzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)