Forum skriveno blago - zakopano blago
od kosaca - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-4.html)
+--- Forum: Zakopano blago u Srbiji (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-23.html)
+---- Forum: Oglasna tabla (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-28.html)
+---- Tema: od kosaca (/thread-1232.html)

Stranice: 1 2 3 4


od kosaca - kosac - 15-01-2013

Postovani  forumasi!!!!
Posto sam bolestan i nema ko da mi kuca vise . Dosta negativne energije se siri medju ljudima, pisem moj poslednji  post na forumu i uopste na netu. Pokusao sam nije danisam da razvijem svest tragaca.da razvijem u ljudima ljudske vrline.Da se zajednickim naporima nesto postigne.A sad je ispalo da moje ime nekoliko tipova zloupotrebljavaju , nekoliko njih koji imaju svoje forume rade mutne radnje kako bi naveli vodu na svoj forum i  .....  ….Mislim, [b]cast izuzecima[/b], vecina nijh ne zeli da shvati koliko je ovaj zivot jednostavan ako se zeli  lepo ziveti.Dogovorom se moze mnogo.
Ali da skratim  svi vi ste divni tragaci .Ja sam star i bolestan ….umoran i to previse.
Zelim vam puno srece u daljem radu i traganju.
POZDRAV OD KOSACA

Smile


Odg: od kosaca - Acabeograd - 16-01-2013

Meni je licno zao sto ides.......LJudi nisu shvatili a oni sto su shvatili su se potrudili da odes,,,jbg,,,sve sto je lepo kratko traje


Odg: od kosaca - dzoni - 16-01-2013

ovo je bilo za ocekivati,jedini covek do sada koji je u ovom sportu prosao SVE  od pocetka pa do kraja,koji je pokusao da pomogne svima sto planovima,sto savetima....nekima je i pomogo...jedino mi je krivo sto je bilo jos nas koji smo jos hteli da ucimo od nekog ko zna,ali jbg. POZDRAV PRIJATELJU I SVAKO DOBRO......pojedinci stidite se!!!


Odg: od kosaca - marsovac - 16-01-2013

Meni covek nije nista lose ucinio, nazalost mnogi ce biti srecni da se ovo desilo, dok za vecinu ljudi koji su ga cenili ovo predstavlja veliki gubitak...
Znaju TI koji bi ttebalo da se postide, ali...da bi se to uradilo treba biti posten prvo pa teko nda ostalo...
Pozdrav KOSAC, nadam se da cu te jednom upoznati...

Anunaki



Odg: od kosaca - Acabeograd - 16-01-2013

Steta sto sto je otisao,,,a jebiga stkoka se neseje ona sam nice.


Odg: od kosaca - admin - 16-01-2013

Pa stvarno je šteta, ali ovo je potvrda da destruktivne snage sa konkurentskih foruma nespavaju i nastavljaju sa napadima na nas i naše članove. Ajde da mi sami to tvrdimo ali to tvrdi Kosač, čovek koji je svima pomagao na forumu, onda je to verovatno tako. Počeli su da nam se javljaju članovi koji kažu da ih vrbuju sa drugih foruma kao npr:

predji na forum ZAKOPANO BLAGO ja sam tamo stalno ovde sve neki pederi podjebavaju tamo su moji ljudi ako zelis da te povezem sa njima

Naravno je da će se neki prepoznati, neki će poricati ali je potpuno svejedno ovaj forum takve stvari više neće tolerisati, mi sve možemo razumeti ali nemožemo da shvatimo da neko može da iznosi toliko neistina i da za to da optužuje druge a zapravo on to sam radi. Umesto što optužuje druge može da pogleda da nije možda i sam zgazio u goveđu balegu ....


Odg: od kosaca - Acabeograd - 16-01-2013

stvarno cast izuzecima ,,ali pretvorise ovaj forum u ciganiju,,,kosac je otisao jel mu je namestena situacija,,,al kad bude sazno resice on to...vratice se covek.... ali ljudi ajmo da se bavimo traganjem i ovim zbog cega smo ovde,,nema sale ,nema lepih reci,,nema podele iskustva...pogledajte zadnjih 15 tema samo zlo i pakost,,,,a to je i admin malo kriv da je na vreme izbacivao sad nebi ovoga bilo.I ovo ajd na onaj ili ovaj forum,,pa i to su kokosari,,sta sad je neko bolid pa ces da ga preveds zednog preko vode,,pa ako je toliko glup da ga preveds tamo  onda mu ni nije mesto ovde......Daj da pisemo o zlatu,o aparatima ma i da se lazemo moze i to samo DAJTE VISE DA SE DRUZIMO.........


Odg: od kosaca - bodatajson - 16-01-2013

brate ja vas ljudi ne razumem uopste pa neka ide ko gde hoce u cemu je problem ja sam clan i tamo i ovde i svuda i sta sad jel me neko mrzi zbog toga
pa bas me zabole ko me mrzi nek me mrzi savrseno me ne zanima
i tamo i ovde imam svoje misljenje i svoj stav
nemam nista protiv ovog ili onog sajta
to sto napisem i kazem ovde reci cu i tamo


Odg: od kosaca - crni1 - 16-01-2013

Žao mi je kosaca,jer je bio jedan od onih koji su pomagali drugima,delio savete, iskustva ali šta je tu je idemo dalje.
Ja sam član više foruma i baš me gabri ko je ko i čiji je član,ako se meni taj ne sviđa jednostavno ga zaobiđem ili pišem na pp i to je to.
Imao sam i ja nekoliko duela pa i na ovom forumu pa šta,evo naprimer sa MARSOVCEM i to je sređeno povukao se on a i ja i sređena stvar (svaka čast čoveku,razuman).Šta bi trebalo da nastavimo dalje pa da se ostali smeju?Svako čudo za tri dana,svi mi imamo nekih svojih 5 minuta.Ima nas raznih,ako mislimo da se družimo i sarađujemo mora biti i tolerancije među nama a i sučeljavanja pa nemamo mi svi isto mišljenje o raznim temama.Što kaže Boda " bas me zabole ko me mrzi nek me mrzi savrseno me ne zanima i tamo i ovde imam svoje misljenje i svoj stav nemam nista protiv ovog ili onog sajta to sto napisem i kazem ovde reci cu i tamo"važi za sve forume.
Mogu samo da zahvalim adminima ovih naših foruma što su nam omogućili saradnju a ako se nekom ne sviđa ćao,isto važi i za mene.


Odg: od kosaca - mincic - 16-01-2013

PUNO SRECE DRUZE !