Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 иаморлука или можда бронзани оклоп....
#11
Citytaxi...nije fer da komentarises Vojvodi na negativne glasove u stulu.."SVAKOM PREMA ZASLUZI"...sta reci na tako nesto osim da su tu mozda upleteni i tvoji prstici  8) Big Grin...kazem "mozda"..ne tvrdim. To sto covek nije imao sta da kaze na necije puste zelje na postavljenim fotografijama u jednoj temi neznaci da ga treba odmah i bezuslovno "zigosati" Pa na kraju krajeva i ja dobih solidan saldo po tom pitanju i nezalim se nikom cak sve te i takve lepo i pozdravljam Tongue
Pozdrav i za Timu... Wink treba ..po ko zna koji put da naglasim , razlikovati vidovnjake od prozorljivosti tako da komentar za osobu iz Bora (D....) NI U KOM SLUCAJU NE PODRZAVAM DA JE ODLICAN...bar ne za ovaj vid saradnje ali za neke druge stvari...mozda..nemesam se 8)
Odgovori
#12
На крају крајева, нисам постао сасвим јасно, да ли знате нешто о томе што сам тражио, или само за ко зна који пут за редом ми уништи тему вас двојица професора?!  :Smile
Рекао сам то раније: Aко можеш да помогнеш некомe - Помоћ ! Aко [b]Hе - то не меша са своје филозофије![/b]
Odgovori
#13
(23-06-2013, 07:33 PM)himovich link Piše: Znam gde je prozani oklob ako je samo rimski oklob i dajle tri kalejna pop martin i legenda Himovic poz
Поштовани колега himovich, можеш ли написати нешто о томе шта знаш. Шта је овa легенда које сте поменули у вашој поруци?
Odgovori
#14
Pa dobro ako mislite da moji odgovori nisu vezani za vasu temu , neka Admim ili  neko od moderatora obrise to sto sam pisao. Posto sam profesor a ne inspektor necu da vam kvarim zelju da ce vam neko reci gde se nalazi mesto koje trazite. GROTAGOLD dobro poznaje moj kraj i moze vam reci dali u tom kraju postoje rimski rudnici ili sam ja to izmislio. MISLIO SAM DA SAM VAM ,KOLIKO TOLIKO POMOGO. A ja da prodam mesto koje me je vise puta nagradilo ,sigurno da necu , zato vam zelim svaku srecu da nadjete to sto trazite,mada da je to kako ste rekli u Bugarsku , vi Valchan Voevoda nebi trazili pomoc od Srba. Veliki pozdrav . "MOZDA" NADJES TO STO TRAZIS , a  SVAKO NADJE TO STO TRAZI . Toliko od mene, ukapirao sam da je bolje da cutim jer "cutanje je zlato" .
Odgovori
#15
lol Smile dobri ste i fala sto me staviste u redove profesora ih jos sam daleko od te titule mislim ne predajem nigde Wink ovde samo zborim a to sto ti trazis bratko u moj kraj je samo mit i veruj mi nista validno nemas napisano iz tog doba a i da ima ......jedini svedok bi bio kamen u kome je to i uklesano.niko u moj kraj ne moze da ima pisanije ili ako ga ima to je laz shodno tome ne verujem ni tvoje pisanije da je verodostojno iz tog doba a rudnici imas bar u moj kraj koliko oces jer je kraj bogat i za kraj nemoj se ljutis ali kada vec imas kako ti tvrdis kolegu sa paranormalnim sposobnostima neka vas on odvede sa tim pisanijama tu gde mislis da jeste ......ako je neprikladna izjava slobodno neka se brise ja sam svoje reko.
Odgovori
#16
Благодарско за вас момци. И да будем прецизнији ја желим да вам кажем нешто на италијанском, а ви га преведете сами:
Non avete capito ancora un cazzo di quello che chiedo e sto cercando.  8)
Само сам хтео да упоредим своје белешке и документе које имају са сличним oд Србији, a не да Valchan Voevoda је пао на колена и моли за помоћ браћи Србима. Једна мала птица из форума ми је рекла пре неког времена, где и када што тражите сличном послу, а то је било све.
Очигледно је да немате или не желите да делите информације.
Админ, имам један захтев од тебе: Oбрисати све моје теме и учини [b]+ мој комплетан профил у овог форума[/b]. Као што ћу урадити са вашим рачунима у мом форуму.
Odgovori
#17
shvatio si ti ali da ce dobijes kaco grande od tvoje pticice.
Odgovori
#18
Ja zaista ne razumem. Ne vredjam nikog a covek se uvredi . Napisem sta znam i opet me klevece. Mozda trebam da dam koordinate mesta i da objasnim sta treba da se radi , neka me neko postavetuje u cemu gresim !
Odgovori
#19
Bicu krajnje iskren sa ovom mojom izjavom. Ako bi me Dragi Bog jednog dana pogledao sa neba i darovao necim za sav ovaj moj trud i godine rada prvo bih njemu bio zahvalan onako kako nasa vera i red nalazu a onda tiho nestao iz javnosti bez da bilo kome obrazlazem svrhu i razlog moje odluke  Big Grin (zar nisam u pravu). "Ko se hvali sam se kvari"
Dobar deo clanova na ovom forumu su nazalost iz licnih koristi dodju pokupe sta ih interesuje i nastave dalje bez da su imalo spremni za razmenu svog znanja sa svima koji su spremni na takvu vrstu saradnje. Neki clanovi su medju nama receno ovde naprosto zalutali a da ni sami neznaju sta zapravo traze ovde. Ima ih koji i po zadatku rade svoj posao i kojima nista nije sveto provocirajuci sve i svakoga. E sad je veliko pitanje ko je ovde iz iskrenih pobuda da ne kazem entuzijasta koji i dalje misle da je iskrenost i postenje vrlina koja jos uvek funkcionise na ovom svetu.
KOGA CE SUDBINA DA POMILUJE A KOGA DA ISIBA TO CE MO SVI MI DA OSETIMO NA SVOJOJ KOZI PRIZNALI TO ILI NE...HVALILI SE ILI NE BILI ILI NE RAZOCARANI U SVE I SVAKOGA ILI RADOVALI SE JAVNO ILI TAJNO TO JE SVE STVAR LICNIH ODLUKA !!!
Nazalost toliko sveta ima koji su ne samo ljubomorni sto je samo po sebi lose za licnu sudbinu toliko se nazalost iz petnih zila trude da ogorcaju zivot drugima gde im se iole malo ucini da su na tragu da postignu svoj cilj. JADNO I BEDNO ZA TAKVE OSOBE..jer ne shvataju da samo sebi nanose bol i nesrecu.
Nekazu nasi stari uzalud "neulazi greh na usta vec iz njih izlazi" a jezuk u coveka je jedno cudo koliko moze da pomogne a jos vise da odmogne. Svaka izgovorena rec ne odlazi u etar i ne nestaje zauvek vec ostaje zauvek na meru tome ko je pusti na ovaj svet. Po tezini se meri i po svojoj vrednoti a ne po kolicini. I to sto svi mi trazimo je malo ali vredno.
Vec se osecam preumornim da ispravljam krive drine u nekim osobama (neka to oni sami rade-dug je zivot shvatice sami) i pametujem sta i kako je ispravno a sta ne. I ja sam zivo stvorenje sklono grehu i greskama a nekamoli i svi drugi u mom fizickom i ovom virtualnom okruzenju.
I da na kraju za ovaj post dodam samo par reci koje sam Gospod Bog izgovori.................
[b]............" SVI STE VI POZVANI ALI VAS SE MALO ODAZVALO".........


[/b]
Odgovori
#20
Zamolio bih javno cenjene kolege da nemaju potrebe da mi salju PP u nadi da cu im reci mesto za koje se navodno NIKO ne interesuje . Posto TO mesto nije u Srbiji, trazite ga tamo gde je . HVALA  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)