Forum skriveno blago - zakopano blago
40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Razno (stvari koje su vezane za zakopano blago) (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-7.html)
+--- Forum: Razno (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-73.html)
+--- Tema: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... (/thread-1822.html)

Stranice: 1 2


40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Valchan Voevoda - 21-06-2013

Тражим информације о римском рудника који има велику салу и један од њених зидова се обесио 40 иаморлука или можда бронзани одбојници огртаче. Нешто слично се гледа на 3 локације у Бугарској, али колико сам ја схватио, и ви тражите око Суве Планине. Ја бих био заинтересован, ако неко од вас има опис за ову причу. Хвала вам унапред.


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Valchan Voevoda - 23-06-2013

Хајде Драги браћо Срби, мало опусте језик на ту тему, нико од вас ли не знају ништа или сте као што смо ми Бугари, само чекају да неко разделити вам пружа информације!
Имам документе и аутентичну кожну картицу за све унутар рудника, чак и тамо где су постављене замке. Заинтересован сам за оно што је изван или прецизније, како пронаћи места у спољним знацима, међутим, и ови радови имају информације. Још један је да се упореди оно што има везе са информацијама из других извора да схвате где смо сакрили истину, јер је увек у средини.
Чекајући разумне одговоре, а ако их нема, онда бар да напишем и да завршимо с поклони које сам до сада урадио. Војвода је добар човек, али ваша процена  негативна карма - 18 у знак захвалности за све добре ствари које сам поделио са свим срцем у вашем форуму. Забога доброта ми понестати до краја.


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - himovich - 23-06-2013

Znam gde je prozani oklob ako je samo rimski oklob i dajle tri kalejna pop martin i legenda Himovic poz


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - citytaxi - 23-06-2013

(21-06-2013, 09:51 AM)Valchan Voevoda link Piše: Тражим информације о римском рудника који има велику салу и један од њених зидова се обесио 40 иаморлука или можда бронзани одбојници огртаче. Нешто слично се гледа на 3 локације у Бугарској, али колико сам ја схватио, и ви тражите око Суве Планине. Ја бих био заинтересован, ако неко од вас има опис за ову причу. Хвала вам унапред.
Pozdrav Valchan Voevoda ima jedan veliki rimski rudnik kod nas u Timockoj krajini , teren je prepun sljake , rimskih strelica, rimskih kopci , klinova . Tu su turci bili iskoristili rimske zidine za neke svoje potrebe . Jedna prica govori da se tu brdo otvara i da ima riznica . Nadjen je jedan rimski ogrtac od pletene zice u izuzetnom stanju prosto da covek ne poveruje . Mozda sam ti malo pomogao sto se tice tvog ineresovanja , a sto se tice negativnih poena imam ih i ja verovatno nas kolege daruju sa oprevdanjem i po zasluzi . Kod nas postoji izreka * SVE PO ZASLUZI * .  Wink


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Timakumminus - 23-06-2013

ako mislis na Majdanpek on jos potice iz vremena hellena .....jer je majdan grcka rec?ili  mislis li na neki drugi?posto nije sam tu vadjeno nego i iz zlatonosnih reka ........a najvise je imao koji....da trgoviski timok.........


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - citytaxi - 23-06-2013

Ne,ne Majdanpek, okolina Bora . Jako zanimljiv teren ,jedan moj kolega me terao da ga vodim trazi covek neko rimsko vino po nekom zapisu. Kako da nadje vino ,reko sam mu da od toga nema nista. Poceo da trazi nesto po planu i nasao pletenu bluzu . U nasem kraju umesto Avale ,posao preuzela Raketa iz Bugarske , neki se od radnika poceli raspitivati za neke stvari vezane za nas hobi , navodno zbog ispitivanja rude a Avala vec ispitivala .


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Timakumminus - 23-06-2013

jeste za bor sam cuo i citao ....jak kraj ima dosta odradjeno ali ima i dosta koje tek treba da se otkrije .......mislim nemoj se ljutis ako me zateknes sa kz tablice u tvoj kraj znaj da sam i da trazim sa pipi.......


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - citytaxi - 23-06-2013

Ko pre devojci, njegova devojka, jel tako HA,HA,HA , bez zezanja nemoj slobodno da se setas mestani su MALO komplikovani, mene jedan deda prepao sa puskom , mislio da sam dosao da mu kradem sljive. A kada sam mu objasnio sta radim on mi rece da ima puno neko gvozdje po brdo i da ima tri turska groba u jedan zakopane pare . Nisam proveravao, iskreno jos nisam naisao na opis koji lici na ovaj teren


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - citytaxi - 23-06-2013

Kad pomenu KZ , bio sam u tvoj kraj kod nekog lika sto kupuje novcice itd , i prodao sam mu jednu sablju da padnes na d. . e , ne secam se imena znam da je vozio mercedesa 190 beo, a naslismo se u nekom , restoranu ili hotelu u katastrofa stanju , to je bilo po preporuci transakcija ( dobar platisa ) , i ta sablja i par nozeva su nadjeni na tom terenu .


Odg: 40 иаморлука или можда бронзани оклоп.... - Timakumminus - 23-06-2013

dobro placa pomenuti drug ali jos bolje zaradjuje ......pa sada ako oces cu svratim do tebe u bor....ah da imas kod tebe u borski okrug jednog dobrog astrologa ako te zanima kakva ce ti biti godina tragacka ili nesto tako mogu samo da ga preporucim Wink mozda si cuo za njega Wink da ne kazem na ime nema smisla .