Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc ,koji detektor uzeti???
#11
Moj savet ti je da se nazalićeš odmah na skupe detektore, zato što se za triputa manju cenu mogu dobiti približno isti rezultati... Moj savet ti je da pokušaš sa domaćim majstorima  Smile
Odgovori
#12
M.Detektor rucne izrade od prilike kao bugarski golden masxx + 1 PRO.aLI JE NAS MAJSTOR pa mislim da je bolji.Pozzz
Odgovori
#13
Gde moze da se nabavi neki takav aparat domace radinosti, tj. kako da se stupi u kontakt sa tvorcem i koja je cena odprilike takvog jednog aparata?
Odgovori
#14
moj savet ti e da ne uzimas ni jedan to su igracke poklon da ti davat ne ti trebat nisto nema da najdes
Odgovori
#15
(07-04-2013, 11:12 PM)admin link Piše:Moj savet ti je da se nazalićeš odmah na skupe detektore, zato što se za triputa manju cenu mogu dobiti približno isti rezultati... Moj savet ti je da pokušaš sa domaćim majstorima  Smile
se slozuvam so ovaj post ete mala pomos od mene


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#16
ja cu si opet hvalim proizvodjaca garretta Smile pa sada da kazem meni se svidja sto je jeftin sa dobrom sondom ide duboko i sto lepo odvaja odnosno ima dobar displej od kojeg mozes lepo nakon izvesnog vremena da se naucis sta si naso...usput da kazem i to sto pokazuje i dubinu predmeta pa moze covek i da odluci hoce li 20ili 30 cm da kopa Smile inace svaki aparat je dobar kada se covek na njega navinke Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)