Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krst bez jedne strane...
#11
Kolega BrankoV to sto si napiao gore podseca me na skicu i opis za Sv Trojicu.Onaj covek sto nisani puskom u brdo kad puca cuje se na Spasovski obrok.Mozda gresim ? Ovo sto pise Turcin je bas Spasovski krst sa scupeno rame tj Spasovski obrok.
Odgovori
#12
Pro. Amateru na skicu lepo stoji ds nema desnu stranu, povezuj skoji hoces opls on je samo jefan a spasovskih obroka ima na vise mesta....
Odgovori
#13
Tu skicu i opis imam i ja ako pricamo o istom mestu .Ide  covek sa puskom reka most  pa iznad Sv Trojica i iznad nje levo gore taj krst bez rame.Ili je mozda druga skica u pitanju ?
Odgovori
#14
Misliš na ovu skicu:


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#15
To isto samo opisano u jednoj knjizi


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#16
Ona prva skica kolega Crni1.Ali meni uz nju ide samo opis za Sv.Trojicu.Nemam dalje za ovaj Spasovski krst u tom opisu.Samo pise da kad pukne puska cuje se na Spasovski obrok.
Odgovori
#17
Slicno je ali to je to Crni...... Stvarno ovde nedostaju par ljudi i to:Zmija, Opsesija,Branko 77,Plandjija, Apis, Kosaci par drugih..

Pozdrav
Odgovori
#18
Ma tu su oni "presvukli se" pa posmatraju iz potaje
Odgovori
#19
Haha, moguce... Pozdrav za maskirane....
Odgovori
#20
Zna li jos neko od kolega gde se nalazi ovaj spasovski krst,osim kolege turcina,koga nema duze vreme na forumu?Pored tog krsta je nekad prolazio put,a preko puta je drugi krst posvecen sv.Nikoli(letnji) i taj krst je manji od ovog spasovskog.Spasovski krst nema desnu stranu,ima otvor kroz njega i tu zuticu u njemu,kao sto je i rekao kolega koji je i naceo temu???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)