Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rašlje
Gospodine rimljanin ,evo i tebi da odgovorim na tvoje pitanje:ja sa sebe proverio onoliko koliko sam mogao a ti ako zelis da me proveris nema problema meni ne smeta nikakvo vreme samo postavi  odvojeno jedno od drugo na raznim dubinama pozovi me dogovorimo se za kada i naravno da za uzvrat trazim da se to izvadi kao dokaz uzsnimanje kamere da se sve to demonstrira i postavi na forum.duzan si da nadoknadis putne troskove(za pevoz) i dnevnicu.pozdrav
Odgovori
to mi se vec svidja Laki.mozda si protumacio ono moje pitanje pogresno,daleko od toga da ja sumnjam u tvoje sposobnosti...probao sam i ja ali nisam usavrsio.dogovoricemo se ja i ti,dodjes kod mene ja sakrijem na dva tri mesta na dogovorenoj dubini,ako ti to nadjes onda idemo na neka moja mesta,posteno i ljudski.naravno troskovi prevoza su moji(ali ako ne nadjes troskovi su tvoji nazalost)normalno iskopacemo to da se vidi da je stvarno bilo zakopano.posteno!ako nista barem cemo da se druzimo malo,pozdrav
Odgovori
Sve si ovo lepo napisao ali ja se ne slaze m sa tobom  da mi ti kazes nakojoj  je to dubini ,i jos nesto da ne zaborav ja kombinujem raslje i sipke da ne dodje do zabune samo raslje,drugim recima za one malo upucene uove stvari koristiti samo raslje bez radiestezije je minimalna korist,svaki zanat ima svoje tajne i dobre i lose pa i ovaj.
Odgovori
Jel mogu privatni dogovori van foruma?
Odgovori
Razgovor,dogovor,druzenje...Zasto da ne?
Odgovori
Naravno da moze zasto da ne.
Odgovori
Laki nije problem,reci cu ti dubinu.s obzirom da to nije neka kolicina neki lancic,prstencic i to,nece biti neka dubina,recimo do pola metar
Odgovori
drugar ima od bakra raslje,i one stalno negde vuku,pa se ukrstaju,a gde se ukrste nista nema,da ne vuku one mozda i na vodu ili izvore, kaze da su pravljene po meri'
Odgovori
Pirocanac pretpostavljam da si. Dali taj tvoj drugar koristi raslje ili sipke.
Odgovori
tu sto kaze piro ukrstaju se a nema nista zavisi od vise faktora prvo koliko covek ima u sebe bioenergiju,drugo koliko zna da radi,trece i najbitnije da prepozna prirodu od nesto sto je potencialna meta....verujte mi dok se usavrsite rupe i rupe ima da izkopate! sta mislite okle meni tolikog iskustva ???pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 64 Gost(a)