Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moguca ostava
#1
Istrazujuci,naisao sam na jednu pecinu sa skoro vertikalnim ulazom, koji je dovoljno sirok da odrasla osoba jedva udje. Lokaliet mi je zanimljiv jer se nalazi nedaleko od manastira za kojeg se vezuju nemanici. Citajuci postove cenjenog Grote od koga sam dosta naucio, a vezano za nemanje i njihovu biografiju malo sam istrazivao. Doduse radim to oprezno i polako, jer nikad se nezna ali sve mi nekako "mirise" pa i ne zurim.
Odgovori
#2
Da li je neko mozda imao slicna iskustva, sa pecinama ciji su ulazi bili slicni. Nedaleko odovog mesta koje je skriveno, pre nekoliko decenija covek je slucajno nasao cup sa zlatom dok je skupljao drva.
Odgovori
#3
Jel ima neki znak na ulazu pecine ili u njenoj blizini?
Odgovori
#4
Nisam primetio nikakav znak,ulaz se sastoji od nekoliko stena kao da ih je neko poslagao
Odgovori
#5
Kolega ako si u mogucnosti postavi fotografiju ulaza, tesko ce ovako na slepo neko od kolega moci da pomogne!
Odgovori
#6
Pa nista posebno samo nekoliko ovecih stena jedna preko druge nabacane i taj ulaz medju njima
Odgovori
#7
Ima jednu takvu pesteru kod nas u makedonije da se jedva udje na ulazu ima klesan znak krug sa tockom
Odgovori
#8
Mozda i jesu znakovi ali nisam siguran mozda je od  erozije, jer kad nesto zelis da vidis ti obicno i umialis da si video
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)