Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva kamena zvana brat i sestra
#11
ima se...... nego imali tu desni srp,tri vodopada i zli dol ciganin sa ....mrzimi me da pisem jer sve se isto trazi i pise.....
Odgovori
#12
Brankov,pored coveka sa bradom (to je kamen oko  60-70cm izglada kao covek od pasa pa na gore) neki turci su mi rekli da potrazim na tri koraka od coveka na 30 cm dubine kamen kao repa-cisir i ako ima tu su pare Kolje mandradzije... Taj kamen sam nasao bas tamo gde su rekli... Nerealno zaista Smile Nazalost izgubio sam kontakt sa tim ljudima. Srp ne znam,a ovi vodopadi i zli dol su daleko... Mozda i deset kilometara,u reonu sela Petacinci i Iskrovci. Pomaze li ti to nesto?
Odgovori
#13
Nisam kuci treba da ga ima covek sa bradom, tu ima veliki opis i dosta se znaka traze i mesta poz..
Odgovori
#14
Kad pogledas u papirima kazi sta se trazi pa da potrazim Smile Mesta se,po mom iskustvu dosad vrlo retko zovu isto kao u vreme kad su pisani ti opisi... Al kad se sve to iskombinuje sa znacima koje nadje
O,mozda nesto i uradimo... Pozdrav
Odgovori
#15
klisura  u taj reon ima mesto glavaniste tu  u blizinu se trazi (Vrzijot) i tu je reka tu je isklesan smok koji gleda u polovin coveka sa bradom i tu ublizinu su kosti na voj. Mirco pa idi na koznicu tu ima zmija sa krst  i tu ima manastir Kozma i Danjan . Neznam dali je moj sin poslao pravi plan vezao se za coveka sa bradom i zmijom.......poz.
Odgovori
#16
BrankoV ima covek sa bradom, sedi, u desnoj ruci drzi knjigu.
Odgovori
#17
Brankov,klisure tu nema. To je kao neka dolina,al nema reke vise je to recica-potok i nije bas blizu pola coveka sa bradom... Ako je smuk pored reke i kazes da gleda u pola coveka sa bradom,logicno je da oba znaka budu pored reke,a covek sa bradom nije pored tog potoka. Glavaniste?  Moze li to biti golemo gradiste?  Ako je tako to ima u reonu. Vrzijot ne znam sta znaci kao ni koznicu. Ne lici mi da se opis poklapa sa mestom,ali potrazicu tog smuka (jel on blizu coveka sa bradom?)  Potrazicu i zmiju i krst. Al kazem ti ne cini mi se po tom opisu da je to taj teren. Pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)