Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tri rupe na kamenu
#1
pozdrav svima moze pomoc oko ovog znaka


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
Koliko sam skontao citanjem o znakovima, ovo bi trebalo da je dobar znak. Ostava je u blizini, izmedju tri stene, tri velika kamena, tri brdasceta ili slicno. Opet kazem da sam tako citao na forumu, a ako gresim, neka me iskusniji isprave Smile
Odgovori
#3
[Slika: 2d7iqlj.jpg]
Odgovori
#4
Tumacenje za ovaj znak je da se u blizini nalazi zatvorena pecina na kojoj postoji mogucnost prisustva jos jednog znaka.
Odgovori
#5
evo jos jednog u blizini


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#6
Ovo ti vredi malo daj jos nesto da vidimo mosda imas jos tamo nesto da se vidi poz
Odgovori
#7
evo jos jedan to je sve povezano na taj kamen ima dva krsta jedan se vidi veci i jedan sa druge strane manji


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#8
Makni se od kamena ... NEMA U NJEMU I POD NJEGA NISTA , REKAO SAM TRAZI U BLIZINI ZATVORENU PECINU , PROSTORIJU POD ZEMLJOM. Mora da bude jos jedan znak u blizini . OD GLEDANJA VAJDE NEMA ! :-)
Odgovori
#9
Priroda cini cuda, ali ovo definitivno nije priroda uradila vec je ljudskom rukom radjeno. Ta glava me podseca na glave sa uskrsnjih ostrva, zapravo slicnost je neverovatna. Vrlo lako mozes tu naci neko arheolosko nalaziste, ali od blaga ne verujem da ima nesto.
Odgovori
#10
Interesantno mesto .
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)