Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UMA GUSKA I OKOLINA
#21
BRANKO KAZI OVIM MOMCIMA STO SE INTERESUJU ZA OVU TEMU DA JE CRVENA JABUKA U PITANJU MOZDA TI NEKO I DODA JOS NEKI ZNAK A STO SE TICE GRESKE MOJE I APISOVE ,PROVERI TI DRUZE JOS JEDNOM SVOJI TEVTERI AL DOBRO PROCITAJ PA CEMO POSLE DA RASPRAVIMO KO MASI 
Odgovori
#22
(10-12-2014, 12:56 AM)BrankoV link Piše: Opet ista priča i opet mešate planovi,nisam postavio plan za pena vir ili ridji beov kladanac jeste i tamo ima jelen sa sedam šipa i  kozuk okačen o ekser popov ima i tri sablje jedna je.............nego sam postavio za uma gusku iz u pećinu je jelen sa sedam šipa ispod pećinu raste jorgovani i ulaz u pećinu je od rimske cigle sa .........Apise ti me iznenadjuješ stalno govoriš nemaš ništa a po ovome do sada da imaš dobre opise....pozdrav prijatelju.
Pa Branko tumbam ga i ja malo a za onoga ko zna pisaniju ili zna mesto  lako je da se snadje.Mani se od rogovi  ako imas saznanja onda znas i sam na koliko mesta treba da budu .A negde su unutra gunje a negde mantije Branko.Negde se ide preko propast negde uz zid od propast  pa prao u poplocanu sobu sa mantije i tako to..Nisu pretekli da se preobucu..Citaj pazljivo sta pisem  to sto si pitao  potrosio glavonja. Mnogo pisem i brisem stoje za kafanu nije za Crkvu...
Sto se opisi tice odakle meni opisi.Samo ti se pricinjava pogodi  Svrlizanin po neki put onako slucajno.Svrliska ajducka vrela krv a po neki zapis kroz zilke stigne od ko zna kad u ovaj moj stari Svrliski kompjukter .Pozdrav i srecno.
Odgovori
#23
(10-12-2014, 07:40 PM)dragannikolic link Piše: BRANKO KAZI OVIM MOMCIMA STO SE INTERESUJU ZA OVU TEMU DA JE CRVENA JABUKA U PITANJU MOZDA TI NEKO I DODA JOS NEKI ZNAK A STO SE TICE GRESKE MOJE I APISOVE ,PROVERI TI DRUZE JOS JEDNOM SVOJI TEVTERI AL DOBRO PROCITAJ PA CEMO POSLE DA RASPRAVIMO KO MASI
More cita on dobro ali  je jaka  borba na mnogo sahovske table  ;DSto se mene tice gresim i ja zivi smo ljudi ostareo kompjukter Smile.Da se neponavljam poso ce da zavrsi samo onaj sto mu barjak i ponos stoje pravo a glava razmislja zdravo. Taj nece da masi.A mi ubijamo vreme nemamo pametniji poso  Smile.Pozdrav i  za tebe Dragane od Svrlizanina.
Odgovori
#24
ima li znak pop u prozoru?
Odgovori
#25
tj.pominje li se u pisaniji?pistolj?
Odgovori
#26
da.......
Odgovori
#27
E pa Bato da časitš izgledi su svi da imaš pravo pisanije u rukama  8)
Odgovori
#28
Preziveli znakovi na licino mesto, sto bi me prijatno iznenadilo  ili njihovi falsifikati.
Odgovori
#29
jes timpolok.pisanije nema,ali ima ono drugo sto rece apis prezivelo ili lazno klesano.ko ce ga znati.ako i to sto je ostalo neki glavoja ne skrsi.
Odgovori
#30
Postovani g.BrankoV,

znam gde se nalaze svi ovi toponimi,zvana mesta kao i znaci,a znam i ostale koje niste spomenuli.Nemam opise niti plan.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)