Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dva stepenika u pecinu
#21
Ne treba da se odma narogusite jednan na drugog kolega Marsovac je verovatno pogledao sa ove teme fotografije u nekom naprednom programu (aplikaciji) koji prikazuje standarde beleženja tih metapodataka koji se odnose na lokaciju i vreme nastanka fotografije.
I ne verujem da to radi zlonamerno, jednostavno taj program ima na kompu mozda tu aplikaciju ima jos ko od nas ali nismo bili vredni da joj proucimo mogucnosti.
Odgovori
#22
auuuuuuuuuuuuuu.
al me napadoste.....
El Loko, ko te uporedio sa zivotinjom?
Kikito, sta si ti time hteo da kazes? Kakav kurvinski nacin? Sta je sa tobom?

Budi Bog ljudi, al ste paranoicni.....


ajde pojasnite mi.....

Marsovac
Odgovori
#23
marsovac mislim da ti izjava nije na mestu,nadam se da se ne bavis time a u besu sam tako odreagovao.elem neko me danima hakuje i pokusava da se dokopa podataka ali neka upecace se ako vec nije.imam dobro misljenje o tebi ali si me iznenadio izjavom,pozz i izvini ako sam te uvredio.
Odgovori
#24
Ok,
Prihvaceno izvinjenje, a za hakovanje javi se pa da vidimo ko te to "hakuje"..

Marso
Odgovori
#25
Ljudi sta vam, uopste me nije briga dal me neko spijunira, i ako neko pokusava neka se slobodno javi sve cu da mu dobrovoljno brebacim podatke pa neka radi ako je toliko voljan.
Odgovori
#26
SMIRITE MALO STRASTI DA NEBI RADILA GUMICA !!!  8)
Odgovori
#27
More Groto zapela deca da se kace na basamaci pa to ti je.Nego sva sreca te je tuj i izvor pa mogu da lade..
Odgovori
#28
Cim vide da je neki poso odma se utrkuju da ga preteknu....Decija posla.
Odgovori
#29
no comment....
Odgovori
#30
DANAS SE SVE PRATI, LJUDI STA VAM JE ?????  21 PRVI VEK JE.....  SVE STO RADITE ILI SE DOGOVARATE, RADITE TO NA LIVADI STO DALJE OD MOBILNIH I OSTALE TEHNIKE NEMA VEZE KOLIKO JE STARA SVE JE PODLEZNO PRACENJU..... NE DIRAJTE MI MARSOVCA  Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)