Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dva stepenika u pecinu
#11
plandzija nismo videli nikakvu pecinu ispred niti neki znak ispred jer nismo ni trazili odma nas je starac vodio unutra jer se tu spusta pod kosinu, a unutra sem toga sto sam postavio je crvena stena ista boja ko i stepenice a okolo je modra stena. Mozda ima sve to sto kazes ali nismo obracali paznju jer smo tri sata putovali do tamo, samo smo uslikali malo pregledali unutra a plan je da se sledeci put sve detaljnije pregleda.
Odgovori
#12
Praceni ste cuturica, zna se kretanje i mesto.....ajde pitaj me kako...

Marsovac
Odgovori
#13
Dr Marsovac evo pitam te kako?
Odgovori
#14
Lako cururica, jedna mala aplikacija i prati se kretanje... ko razume shvatice...
Odgovori
#15
(18-11-2014, 06:56 PM)Dr. Marsovac link Piše: Lako cururica, jedna mala aplikacija i prati se kretanje... ko razume shvatice...
Jedino aplikacija na android telefonu sa ukljucenim GPS-om, drugacije ne moze!
Odgovori
#16
(18-11-2014, 08:15 PM)GoldMonster link Piše: Jedino aplikacija na android telefonu sa ukljucenim GPS-om, drugacije ne moze!
  moj citat citatima...ZATO KADA IDEM NA TEREN NOSIM STARI MODEL Tongue Tongue Tongue
Odgovori
#17
Hhahaha, pa i za to ima lek....
Odgovori
#18
(18-11-2014, 10:03 PM)Dr. Marsovac link Piše: Hhahaha, pa i za to ima lek....

Pa da znas i da ima a zove se GSM trijaža, al to "smrtnicima" nije dostupno.  :'(

Pozdrav i svako dobro.
Odgovori
#19
marsovac pitanje za tebe dali ti radis na ovaj podao i kurvinski nacin poz. bez uvrede
Odgovori
#20
(18-11-2014, 04:26 PM)cuturica link Piše: Dr Marsovac evo pitam te kako?

Komsho, tebe spijunira mene uporedjuje sa zivotinjom, da se ortacimo pa da mu prajimo gosje?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)