Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROPAS BEZ DNA
#1
MESTO ZVANO JELOVACA U JEDNOM SVRLJISKOM SELU POSTOJI PROPAS KAD SE SPUSTIS 30 METARA VIDIS JEDNU OGROMNU PECINU NA 10 METARA DALJINE PREKO AMBISA I NA POCETKU VIDIS NEKE STVARI ALI PREKO AMBISA NEMA PROLAZA NIKAKO SPOLJA POSTOJE PAR ZNAKOVA  VEROVATNO ZA DRUGI ULAZ
Odgovori
#2
pozdrav mile, jeli to sve vidjeno ili je samo prica. Koji znakovi su u okolini da pokusamo da nadjemo neki opis, mada ja bih se usudio da to prodjem. Treba malo vremena i dosta opreme.
Odgovori
#3
Ima tu provalija i imaju znakovi ..ali je to i ocisceno...pogledaj jel ima da su ljudi tu namestili da stoka nestrada sa nekim granjem i slicno.
Odgovori
#4
panki sve je to vidjeno i to sto posto sigurno POZDRAV
Odgovori
#5
ACO samo davno dok je bilo stada u planini pastiri bi samo sa strane bacili po neku granu uvek su izbegavali da prolaze blizu zadnjih 20 godina nema nijednog stada vise da tamo prolazi i mislim da nista nije zavrseno
Odgovori
#6
druze dok ne odes i ne proveris , ne mozes znati da li je ocisceno ili nije ...
ko zna mozda im je promaklo nesto Smile
Odgovori
#7
Postovani g.Mile,

da li mozete da nam opisete sta se to vidi kada sidjete dole?Recimo neka skulptura?

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#8
Da se ne nalazi to u okolini sela Crnoljevica?
Odgovori
#9
i?  jel odradjeno to ili nije...imam opremu za jedno 500 metara spustanja u bezdan...ako nije, mozemo to da odradimo.
Odgovori
#10
Propas bez dna,to je Srbija,i mi u njoj.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)