Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#41
(06-08-2014, 08:12 PM)buda link Piše: nije problem da odemo ja sam uvek za saradnju...ali sto se tice tih rupa i pecina od GRADASNICU pa sve do DOBRI DO  uz kanjon ne postoji rupa i pecina gde nisam vise puta ulazio ali nema veze zovite i krecemo...
kad bi to moglo tako "e krecemo"....
Odgovori
#42
pa nego sta cemo, da se ovde prepucavamo ko zna vise i ko je pametniji...ma manite se kmpijutera i na posao, a ti druze ako znas sam sta trebaigde je onda radi.
Odgovori
#43
[quote author=buda link=topic=3965.msg36322#msg36322 date=1407348768]
nije problem da odemo ja sam uvek za saradnju...ali sto se tice tih rupa i pecina od GRADASNICU pa sve do DOBRI DO  uz kanjon ne postoji rupa i pecina gde nisam vise puta ulazio ali nema veze zovite i krecemo...
[
/quote]
nije u jelasnicu 100% babusnicka opstina
Odgovori
#44
pardon gradsnicu
Odgovori
#45
POZ SVIMA AJDE BUDO DOD JI DA ODRADIMO TU MAGAZU I DA ZAVRSIMO TEMU.ILI NEKO DRUGI ZA SARADNJU SAM UVEK.         
Odgovori
#46
(28-07-2014, 01:08 AM)Dr. Marsovac link Piše: Kupi punooooooooooooo NAFTALINA i SUMPORA....pomesaj
i nece biti ni Z od zmije....
Bar bi trebalo tako da bude...

Marso
poz ne treba ti to samo poprskaj sa total on se koristi za travu,poprska se ispred pecine i unutra koliko mozes da udjes a da te zmije ne napadnu ma da one kad osete da prskas beze od toga jel je verovatno otrovno vratis se sutra dan nece biti ni jedna zmija to znam iz iskustva. Big Grin
Odgovori
#47
Tu prskalice ne pomazu nikakve,pa uzelo bi se to davno....znam jednu zenu sto "druguje sa zmijama"...mrmlja nesto u sebi...i to u februaru mesecu....i dodje brdo zmija pred nju...i to poredjaju se u red....cirkus...Smile
Odgovori
#48
pozdrav apenac, bio sam otsutan neko vreme sad vidim poruke ako si i dalje za saradnju javi se na pp i resicemo to... Smile
Odgovori
#49
(16-08-2014, 11:28 PM)Daljina link Piše: Tu prskalice ne pomazu nikakve,pa uzelo bi se to davno....znam jednu zenu sto "druguje sa zmijama"...mrmlja nesto u sebi...i to u februaru mesecu....i dodje brdo zmija pred nju...i to poredjaju se u red....cirkus...Smile
prijatelju veruj mi ni ja nisam verovao kad mi je jedan covek pricao nego desilo se da treba da ispitamo jednu pecinu da naglasim da je krecnjak i da se nalazi u zlotski kanjon gde tu ima svakave vrste zmija,i tu jedan sto bio sa nama nam reko da poprskamo jel smo na sam ulaz videli zmiju,poprskali smo tu nekako i malo unutra i sutra dan smo se vratili i nismo videli ni jednu epa sad da li je to slucajnost mislim da nije sad nzm meni je tako uspelo probajte i vi.. Smile
Odgovori
#50
po prici jednog tragaca koji je najebo prvi put sa zmijama po drugi put ih je napojio mlekom i mirno prosao pored njih. Epa sad dali verovati ili ne cinjenica je da zm,ije zaista vole mleko. pozzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 19 Gost(a)