Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#21
bato nisam ekspert za zmije ali ih hvatam zive i nebojim se od njih mogu i da ih jedem na rostilj... Wink
Odgovori
#22
svaka cast budo. sad si me odusevio! najozbiljnije.  iz kog si kraja? pa ajmo ljudi da udruzimo snage i da odradimo tu pecinu ako je moguce.poz svima
Odgovori
#23
odkude PITOT... Smile
Odgovori
#24
nisam siguran da ima zmije mislim da nije to ta pecina,ali covek mi je reko da su dolazili ljudi sa opremom ali da nisu smeli da sidju i da je tako ostalo i dan danas.na koju ti mislis kako se zove to mesto,mozda nije ista....
Odgovori
#25
(28-07-2014, 08:41 AM)skocko link Piše: ta pecina jos uvek nije otvorena
Nisam napisao da su ti ljudi stradali,vec da su jedva izvukli zivu glavu.Znam ko ima pisanije,ali mi je tesko doci do njega.Ovo sto sam napisao u prvom postu je sve sto znam,jeste skrto,al sta cu.Pokusacu vise da saznam.Zanima me jedna stvar,Zmijovnica i Koprivnicko-Jaglicka magaza,da li je to jedno isto?
Odgovori
#26
kada udješ u magazu karlov kamen tu od prvi podest vidi se zmijavica,a tu su tri magaze moze se reci i cetvrta je blizu sve to u krugu oko 500-600 metra...................
Odgovori
#27
mi ovde pricamo o dve tri razlicite magaze,ova koju ja znam nije zmijavica niti karlov kamen vec neka druga i nije otvorena sigurno kao sto rece daljina.

Odgovori
#28
daljina,ja mislim da nisu jedno te isto.vec da su dve razlicite.pozz
Odgovori
#29
(01-08-2014, 10:31 AM)Daljina link Piše: Nisam napisao da su ti ljudi stradali,vec da su jedva izvukli zivu glavu.Znam ko ima pisanije,ali mi je tesko doci do njega.Ovo sto sam napisao u prvom postu je sve sto znam,jeste skrto,al sta cu.Pokusacu vise da saznam.Zanima me jedna stvar,Zmijovnica i Koprivnicko-Jaglicka magaza,da li je to jedno isto?
Odgovori
#30
sta je bilo nemamo vise komentari  Sad
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)