Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#31
(03-08-2014, 09:38 PM)apenac link Piše: sta je bilo nemamo vise komentari  Sad
kako se zove ta za koju ti znas?kakva je prica?
Odgovori
#32
za jednu magazu znam gde je za druge dve licno ja neznam ali ima ko zna.u ovu prvu locirano je odavno ali niko nesme da udje.od otvoreni ulaz je jedno pedesetak metara dalje locirano.spusta se pravo na dole rupa i najverovatnije postoji tunel do locirano mesto.ulaz je otvoren ali kao sto rekoh niko nesme da udje.
Odgovori
#33
(04-08-2014, 04:37 PM)apenac link Piše: za jednu magazu znam gde je za druge dve licno ja neznam ali ima ko zna.u ovu prvu locirano je odavno ali niko nesme da udje.od otvoreni ulaz je jedno pedesetak metara dalje locirano.spusta se pravo na dole rupa i najverovatnije postoji tunel do locirano mesto.ulaz je otvoren ali kao sto rekoh niko nesme da udje.
a sto ne sme?zbog zmija?
Odgovori
#34
Postoji jedna takva pećina na Crnook, gde je jedan od te grupe počeo da kopa i izašle su zmije,kako on kaže da se usro od straha i vratile opet, tu ima i bunar rimski ima i gvozdena vrata, nije se više usudili da odu tamo..................
Odgovori
#35
(04-08-2014, 04:37 PM)apenac link Piše: od otvoreni ulaz je jedno pedesetak metara dalje locirano.spusta se pravo na dole rupa i najverovatnije postoji tunel do locirano mesto.
Postovani kolega "apenac",da li bi bio ljubazan da nam objasnis na koji nacin,tj sa cim je locirano?
unapred hvala.
Odgovori
#36
neznam zasto ne smeju da udju dolazili su sa opremu i valjda su imali i mapu to mi je sve reko kolega ..i kaze da ima jos dve
Odgovori
#37
postovanje drugari aspenac to je iznad gradasnicu pirotsku ja ulazim a ce pozovemo i bobija za budu ne garantujem
Odgovori
#38
nije problem da odemo ja sam uvek za saradnju...ali sto se tice tih rupa i pecina od GRADASNICU pa sve do DOBRI DO  uz kanjon ne postoji rupa i pecina gde nisam vise puta ulazio ali nema veze zovite i krecemo...
Odgovori
#39
E pa Budimire mislim da je redno i da mi malo prorckamo neku rupku  da gu  se slucajno ne ufati  paucina .
Odgovori
#40
tako je rodjoooo...nista bezcackanja... Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 22 Gost(a)