Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#11
suva planina
Odgovori
#12
na suvoj planini ima 3 magaze,,,,, Smile
Odgovori
#13
Kako znate da ima 3 makaze dokasete kako poz
Odgovori
#14
pa dobro ...onda me vodite do te pecine da je otvorimo yajednickim snagama i ja cu zmije da pojedem za dorucak a vi nastavitedalje ....mozda napravim i neki lepi kaisza uspomenu.. 8)
Odgovori
#15
hvala skocko na odgovoru. apenac ako znas da ima tri magaze,koje su?buda ti si ekspert za zmije? pozz svima
Odgovori
#16
postoji li neka pisaníja za navedenu pecinu ili samo uzalud trosimo vreme?
Odgovori
#17
Treba da znate pret zmije sta ima a posle pricaj ili pise dajle sta ima  poz
Odgovori
#18
Verujte samo himovica i pop martina da niko i ne postoi i ni je rocen za makaze poz svima
Odgovori
#19
za jednu magazu znam gde je za druge dve licno ja neznam ali ima ko zna.u ovu prvu locirano je odavno ali niko nesme da udje.od otvoreni ulaz je jedno pedesetak metara dalje locirano.spusta se pravo na dole rupa i najverovatnije postoji tunel do locirano mesto.ulaz je otvoren ali kao sto rekoh niko nesme da udje.
Odgovori
#20
apenac meznam koliko imas godina, al znam da to sto pricas su otvorili ljudi pre 20. godina i radili su oko 72.dana njih 17 od kojih licno poznajem trojicu i spustali su se tu oko 80.metara ali nisu nista nasli neki odnjih su na forumima pa ako hoce neka licno kazu sta je bilo...a to da je locirano....sve se plasim...pozzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)