Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina puna zmija
#1
Trebalo bi da se nalazi negde u jugo-istocnoj Srbiji,ispred ili u njoj se nalazi znak na kome se nalazi zmija.Jedna stara ekipa je,jedva izvukla zivu glavu iz te pecine,jer se na ulazu pojavilo mnogo zmija.I cini mi se nikad se nisu vratili.Zna li neko sta vise?Gde se nalazi pecina,ima li ime?Kakva je prica,sta se nalazi u njoj?Da li je neko mozda uspeo da je resi?POZZ
Odgovori
#2
na sami ulaz je zmija sa unutrašnje strane i čak tako klesana da se primećuje kao škrge i to nema veze sa zmije već traze pećinu po opisu...........a magaza sa zmije zove zmijavica i dali je tačno neko nekad minirao i zatrpao sve..............
Odgovori
#3
A gde se nalazi ta magaza sto je navodno zatrpana?Slabo ja tebe Branko razumeh,jesi li ti rekao da takva pecina,sto sam je ja u prvom postu opisao,ne postoji?
Odgovori
#4
Zmijavica je magaza puna zmija i zato su je krstili zmijavica i ona je na suvoj planini a gde ste vi bili nemam pojma i u sve pećine preko leta i kamenjara ima zmije kolko hoćeš a gde je klesana zmija to je tajna..........
Odgovori
#5
Ne,ne,nisi procitao dobro,ja i nisam bio na tom mestu.Ali znam pouzdano da je taj znak na kome je zmija,imao itekako mnogo veze,sa tim sto se pojavilo brdo zmija,cim su ti ljudi krocili u pecinu.I to nije bio uobicajen broj zmija,bez obzira koje je godisnje doba.
Odgovori
#6
Kupi punooooooooooooo NAFTALINA i SUMPORA....pomesaj
i nece biti ni Z od zmije....
Bar bi trebalo tako da bude...

Marso
Odgovori
#7
ta pecina jos uvek nije otvorena
Odgovori
#8
pa kako bre prijatelju nije otvorena kad covek lepo kaze da su ljudi ulazili i videli puno zmija, ne razumem kako sve neki pametnjakovici izvrnu stvar....svako ima svoju pricu i svako je naj pametniji i sve zna anakraju ispada da niko nista nezna i svi pricaju gluposti zato nije vredno komentarisati u vecini prica... :-[
Odgovori
#9
ja garanntujem da nije,a te zmije videli navodno posto se zove zmijovnica,da je puzovnica verovatno bi bila puna puzeva...a i ako sam dobro procitao kolega je napisao i da se nisu spasili pa...
Odgovori
#10
u kom kraju srbije je ta pecina,ako neko moze da mi kaze?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 14 Gost(a)