Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TURCIN SA CALMOM
#11
Pa da se radi o velikom i ja sam čuo od starca,ima gomile svega i svačega nego ima i zamke,pazite se a ako je on uspeo da prođe valjda ćete i vi samo oprezno.
Pazite na stepenice a i dalje je opasno o tome sam i hteo da ti kažem ali o tome kad uspete da uđete do tada džabe sve,srećno.
Odgovori
#12
pozzz pirosi gleda pravo u ulaz, ja sam vec ulazio do negde ali nisam imo nikakvu opremu cak ni osvetljehje tako da sam to odlozio za neki drugi put...sledeci put idemo zajedno
Odgovori
#13
budo ici cemo nema problema,ja sam sve spremio kompletnu opremu ispitali smo sve okolo tako da je sve spremno
Odgovori
#14
ade bre pirosi ukocise mi se zglobovi od cekanja, a i konopci ce mi istrule...dolazi da vadimo sta ima.... Big Grin
Odgovori
#15
ZA turcin sa calmom uste nikoj ne e RODEN DA GO GLEDA POZ
Odgovori
#16
turčin sa čalmom ima okolina bosilgrad, i prema vladičinom hanu...........
Odgovori
#17
kako bre tomic nije rodjen kad smo ga mi gledali, vidi sliku... Smile
Odgovori
#18
U Pirotskom  kraju postoji isklesan turcin sa calmom(Stara Planina ..okolina Babinog Zuba)...mora da se nalazi blizu vode i gleda preko dola a tamo ima kladenac ...izvor voda na 5 koraka sa desne strane ostava.....Kada gledas niz vodu sa desne strane....
Pozdrav
Odgovori
#19
(17-11-2013, 11:48 PM)kosac link Piše: U Pirotskom  kraju postoji isklesan turcin sa calmom(Stara Planina ..okolina Babinog Zuba)...mora da se nalazi blizu vode i gleda preko dola a tamo ima kladenac ...izvor voda na 5 koraka sa desne strane ostava.....Kada gledas niz vodu sa desne strane....
Pozdrav

Postoji i takav Kosač, daaaaavno je pitano za tog turčina, a taj se koka sa ovim tvojim opisom.
Odgovori
#20
turcin ima kod momin kamen u blizini vladicinog hana desno od izvora je vec izvadjeno a kod turcina treba da ima riznica ali o tome za sad neznam nista
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)