Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izrađujem DELTA SNIFFER XR-71
#1
Prodajem-izradjujem po narudzbini Delta Sniffer xr-71 PI detektor sa sondom 32 cm i sondom 1 metar X 1 metar.
Dubine sa velikom sondom dosezu do 1,5 - 2 metra u zavisnosti od velicine predmeta u zemlji,a sa malom sondom do 90 cm.Radi na frekvencijama od 100 do 300 Hz.Detektor je veoma stabilan i osetljiv na sitnije predmete.Postoji mogucnost testiranja na terenu za okolinu Kraljeva i Cacka.
Kontakt:
<!-- e <a href="mailto:filipfilipovic1983@hotmail.com">filipfilipovic1983@hotmail.com</a><!-- e
065/6220355


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Moram da dodam da su karakteristike detektora koje izradjujem 100% tacne i da licno odgovaram za sve sto je u oglasu napisano.Veliki pozdrav svima..............fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#3
Kakve su mogucnosti detektovanja bakarne ploce 30cm x 40cm x 10cm ,na dubini od 3,5 metara  u mineralizovanom zemljistu ,inace ova masina mi je bas privukla paznju ! 8)
Odgovori
#4
(10-09-2011, 10:35 PM)citytaxi link Piše: Kakve su mogucnosti detektovanja bakarne ploce 30cm x 40cm x 10cm ,na dubini od 3,5 metara  u mineralizovanom zemljistu ,inace ova masina mi je bas privukla paznju ! 8)
Zdravo citytaxi!Ja do tolikih dubina u svom skromnom iskustvu(mada smatram da ga ima dovoljno sto se tice detektora koje prodajem)nikad nisam kopao Smile
Ako imas spremljen poligon za testiranje tolike ploce tu sam,dogovorimo se samo za datum.Po meni je to najmerodavnije.Ako si za javi se na PP.Pozdrav.

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#5
(10-09-2011, 10:35 PM)citytaxi link Piše: Kakve su mogucnosti detektovanja bakarne ploce 30cm x 40cm x 10cm ,na dubini od 3,5 metara  u mineralizovanom zemljistu

na 3,5 m  dubine predmet bi morao da bude najmanje 2-3-4 puta veci da bi uspelo ...
Odgovori
#6
........... ili mozda na vlaznom,tj.propisno natopljenom zemljistu,pa da date dimenzije dupliramo na toj dubini......... i opet bi bilo pitanje koliko bi to siguran signal bio.Ja opet svima kazem da "ono lepo zuto" zna i da "ispliva" iako je po strukturri teze od zemlje.Ali to je druga prica koju cemo pricati neki drugi put.
Pozdrav...........fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#7
Pozdrav FIXX !  Wink Razumem da je 3,5 m ,velika dubina ,pa me zanima na kojoj dubini bi realno ova bakarna ploca mogla biti detektovana ,a malo si mi zagolicao mastu kada si pomenuo da 'ono lepo zuto' moze da ispliva ? ???
Odgovori
#8
(11-09-2011, 01:34 PM)citytaxi link Piše: Pozdrav FIXX !  Wink Razumem da je 3,5 m ,velika dubina ,pa me zanima na kojoj dubini bi realno ova bakarna ploca mogla biti detektovana ,a malo si mi zagolicao mastu kada si pomenuo da 'ono lepo zuto' moze da ispliva ? ???
Pozzz...........realno na suvom zemljistu bilo koje vrste 1,5-manje vise  metara sigurnim signalom,ostalo su podesavanja,mineralizacija,vlaznost itd. itd.Jos uvek preporucujem teren i samo teren,jer se tu vide prave karakteristike.ja jos uvek nisam izbacio video test jer se realno svaki detektor drugacije ponasa na razlicitim terenima.I- da naglasim -  ni jedan detektor do sada izmisljen nije svemoguc.ali moze biti u dobrim rukama sa dosta znanja i iskustva.
Veliki pozdrav......................fixxx Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#9
(11-09-2011, 02:15 PM)fixxx link Piše: realno na suvom zemljistu bilo koje vrste 1,5-manje vise  metara
to bi bilo realno...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)