Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ko zna da prevede
#21
Mnooogo si zajedljiv druze , mnooogogo i preterano . Pogotovo ako se uzme u obzir da si postavio nesto i trazio da se prevede . Ja sam ti rekao ( naravno ako si citao odgovor ) i necu da se ponavljam . A necu ni da se raspravljam sa tobom . Ne ide . drugo hocu da kazem .informacije o smokovoj mi ne trebaju . NE INTERESUJE ME  . Naravno da imam saznanja jer sam u ovim krugovima . Drugo proveri te tvoje originale da nema slucajno neku moju kopiju jer sam ja POKLANJAO te stvari naivcinama po buvljaku  kod prcevac . Ih ali  to je bilo ranije , ja i to zaboravi da napomenem . To sam radio kad sam imao interesovanja za avanturizam na stari buvljak , pa i pre toga kad sam radio gorivo . Sad sam ozbiljan poslovan covek  i ovo radim iz ljubavi  a i druzenja sa odlicnim likovima. Inace ne zalazim po kafici , to je za decu , ja sam porodican covek pa me ni to ne interesuje i nema potrebe da mi pustas pice . Hvala bogu imam ja da pustam i to dosta . A i biram drustvo jebi ga , sta da ti kazem . E sad ako si samo hteo da mi kazes kako me poznajes i kako znas gde radim onda izvini za ove reci ako su te uvredile . Da rezimiram .
ONO STO SI POSTAVIO JE DEO  NEKE OD KOPIJA PLANA ZA SMOKOVU JAMU . TOLIKO JE LOSE PREKOPIRANO DA NEMA NIKAKVO ZNACENJE I PREVOD TI SE NE MOZE DATI . NEMOGUC JE .
Odgovori
#22
Apise ti nabaci neku svrljizanku mnogo su bolje ne stiskaju se dok daju Smile ,a minco nista bez moj kraj mi nemam na kozu bre mi smo napredni sve imamo na na papir Wink
Odgovori
#23
Mincicu
ok ajde da ne teramo bezveze da se prepucavamo sto kazu  za nista, jba I ti  ija moramo da spustimo loptu neide tako ,necemo nista uraditi ovako jer  nije fer ovde na forumu da se prepucavamo ,malo sam I ja bio ipulsivan na par reci  tvoje ali zaboravimo prethodne stvari,nema smisla znaju nas svi tu pa nam pisu sta je bre ovo, svi osudjuju  I kritikuju,zato moramo da ohladimo sve,ono sto treba da uradimoo  treba da razmenjujemo dobre stvari  I upucivanja u dobrim stvarima  a ne ovako, , zato moracemo da pocnemo da pozitivno I ti  ija razmenjujemo stvari, ja mislim da je naj koreknije  ovo sto moramo da uradimo , mislim da se slazes sa mojim predlogom I da budemoo  od danas dobri I fer sporisti kao I  dobri saradnici pa makar na forumu, jedan pozdav  I  idemo dalje
pirrossi
Odgovori
#24
Tako je ljudi,nego ako je Minca poklanjao po buvljak dobro je,ali ako je prodavao gotov je od ovi naivci kao sto kaze po buvljaku prcevac ce ga utepaju nije trebao da se ofira bas ovako javno???
Minco bolje plati radnika moj ti je savet sa ove stvari nema zezanje...
Odgovori
#25
Hehehehe , Sto druze da nisi ti mozda naseo negde . Ma jok bre . DAVAO sam svima sto su trazili od mene , i da kopiraju i da citaju i da prepisuju . SVE . ONOG momenta kada sam shvatio da od ti prepisi nema apsolutno nista . A i od ovu mapu . Tu je situacija jednostavno cista . Do sada postoje glasine da je par ljudi ulazilo unutra i da jos ulaze i da uzimaju po malo jer nema sigurnijeg mesta za cuvanje . Namerno kazem glasine jer da je bilo sta drugo lagao bih  . I da ne zaboravim nesto , ne sekirajte se vi za mene .  Ja sam ovamo mozda jedini ciji je profil otvoren , sa imanom i prezimenom i SVAKO moze uvek da me nadje . Naravno bilo kakve da su mu namere ja se ne krijem od nikoga .
Odgovori
#26
TAKO JE MINCO POSETICU TE KAD SAD DOLAZIM U PIROT ZNAM GDE SI...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)