Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DELTA SNIFFER XR-71
#71
Super!Hoces li sam da je radis ili ces da je nosis negde na stampanje?

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#72
Pozzz!!
Moracu da zamolim jednog poznanika,da mi uradi plocu,....ja nemam ni znanje ni pribor za to!Meni bolje ide rad na racunaru,...uskoro cu da dizajniram novi face za Delta Pulse...
Pozzz....Rufus Smile SmileSmile
Odgovori
#73
Sad vidim,da na pcb-u ima greska!Na levoj strani fali jedna linija....uh,to cu morati jos da ispravim!!!
Pozzz...Rufus
Odgovori
#74
Citat:Sad vidim,da na pcb-u ima greska!Na levoj strani fali jedna linija....uh,to cu morati jos da ispravim!!!
Pozzz...Rufus
Samo polako,detektor se ne pravi za 2 dana................ Smile SmileSmile Smile SmileSmile Smile SmileSmile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#75
Pozzz!
Koliko je Delta stabilan pri radu,...sa resetom lako ide izravnanje,ili nuliranje?Sta se desi,ako ne drzim ravnomerno 20 cm odstojanje od zemlje,...daje li onda lazne signale?Pitanja....hm,mislim da ce biti jos!
Hvala i veliki pozdrav!
Rufus
Odgovori
#76
...tako pita,ko je dosad koristio samo Vlf tehnologiju!Smile
Rufus
Odgovori
#77
Citat:Pozzz!
Koliko je Delta stabilan pri radu,...sa resetom lako ide izravnanje,ili nuliranje?Sta se desi,ako ne drzim ravnomerno 20 cm odstojanje od zemlje,...daje li onda lazne signale?Pitanja....hm,mislim da ce biti jos!
Hvala i veliki pozdrav!
Rufus
Kad ga ukljucis trebalo bi da se cuje opadajuci ton 2-3 sekunde i onda da nestane.To bi bilo normalno ponasanje pri ukljucenju.Nadam se da su ti kolege sa "teknolojiekibi"-ja poslali neko uputstvo.Javi pa da vidimo sta moze da se uradi.

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#78
Pozdrav Fixxx!
Jos nije stigao Delta Pulse,ali cim stigne javicu kako stoje stvari! Smile SmileSmile
Jednom si pisao da si poceo izgradnju velike sonde od 1m x 1m,...dali si zavrsio,kakvi su utisci?!
Veliki pozdrav....Rufus Smile SmileSmile
Odgovori
#79
...da,i nadam se da ce mi poslati uputstvo,i to na normalnom jeziku! Smile SmileSmile Smile SmileSmile Smile SmileSmile
Rufus
Odgovori
#80
Citat:Pozdrav Fixxx!
Jos nije stigao Delta Pulse,ali cim stigne javicu kako stoje stvari! Smile SmileSmile
Jednom si pisao da si poceo izgradnju velike sonde od 1m x 1m,...dali si zavrsio,kakvi su utisci?!
Veliki pozdrav....Rufus Smile SmileSmile
Sadasnja velika sonda od 1m x 1m radi odlicno,testirana na par razlicitih terena ovde u Srbiji i u C.G.Nema cak ni Faradejev kavez!Kad budem pravio "treger" sondu sa onim tvojim cevima stavicu i Faradejev kavez,cisto iz radoznalosti a i trebace ako sondu nosi detektorist,da ne bi detektovala elektroniku iz detektora......pozdravljam......fixxx Smile SmileSmile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)