Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DELTA SNIFFER XR-71
#11
Pozdrav!!!
Dzoni,hvala na cestitkama.Ne mogu ti tacno reci koliko me je kostala izgradnja jer sam u ovaj detektor koji sam pravio za sebe ugradio dosta polovnih komponenti,veliku sam glavobolju imao oko nabavke delova.Dosta toga sam morao da narucim iz Slovenije.Kvalitet nekih integralaca koje sam kupovao ovde u Srbiji je totalno los.Pre par dana sam napravio i veliku sondu 1m x 1m.Jos uvek nisam nasao vremena da sve ovo testiram u prirodi,u realnim uslovima.Kad odradim testove postavicu rezultate ovde na forum.Onda,ako budes zainteresovan za saradnju mozes mi se javiti ovde ili na PP.
Veliki pozdrav...........fixxx

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#12
Evo par fotki velike sonde 1m x 1m
Pozdrav...........fixxx Big Grin Big GrinBig Grin


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#13
Cela konstrukcija moze se rasklopiti na duzinu 70cm


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#14
Kabal koji sam koristio-ADSL


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#15
bravo za ovo
koliko je teska ova sonda treba neko da je nosi ??
Odgovori
#16
Zdravo Dany ! Sonda je radjena od PVC cevi,nije mnogo teska s obzirom na velicinu.Posto se sa ovom sondom ne "mase",nego se jednostavno nosi ispred sebe na nekih 20-ak cm od povrsine zemlje,tezina i ne predstavlja neki problem.Ali kad ona "zasvira"tu ce ti veruj mi trebati snage Big Grin Big GrinBig Grin .Ali,u tome i jeste draz ovog hobija,zar ne?!Nikad ne znas sta te ceka dole Big Grin Big GrinBig Grin .
Veliki pozdrav..............fixxx

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#17
Jedna slika vredi hiljadu reči ...

[Slika: image014.jpg]
Odgovori
#18
Bravo !!! Cim sam na "Geotech"-u video kako je veliki majstor kt315 odradio ovo,odluka je pala da i ja napravim istu iz tri razloga:
1 - moze fino da se sklopi i nosi u rancu ;
2 - ne postoji mogucnost da mi detektuje aparat,sto se dogadja kod "treger" sondi,osim ako mi neko drugi ne nosi aparat pored mene.
3 - ovako je potrebno mnogo manje kabla od sonde do aparata,sto je i te kako od znacaja sto se detekcije tice.
Veliki pozdrav...............fixxx Big Grin Big GrinBig Grin

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
#19
jel moze takva sonda da se napravi za bilo koji detektor?
Odgovori
#20
Nisam bas strucan za ovu oblast ali koliko ja znam takva sonda moze da se napravi iskljucivo za PI detektore.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)