Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rebrovo
#21
Druze kada sam rekao da su planovi fals nisam rekao da nema zazidana pecina i sve ono u njoj.Samo mi trebaju kike.A posle je lako tada ces naci vrlo lako prava mesta i  td.
Odgovori
#22
Dal trazis rodjo samo kike devojacke    il  ubavu    devojku sas dugacke lepe  upletene kike ?
Odgovori
#23
Bese mlogo ubava iako neje Svrlizanka!
Odgovori
#24
Prvo  neki iskopase ostavu blizu njuma pored recicu a posle seljaci  iscackase malko zutice iz kike a posle  minirase stenu  . Nema vise ni kike ni njeno ubavo lice! 
Odgovori
#25
ALO DA SE RAZUMEMO
DEVOJACKE KIKE I RUKA JE DRZI TO JE TACNO NE SAMO KIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odgovori
#26
Ovo sto si  ja znam nesu samo kike i ruka vec glava od ubavu devojku sas dugacke kike a minirano je odavna!  Ti si trazis izgleda kike ali bez lice onda toj nije toj!
Odgovori
#27
DA DRUZE
PLAN KAZE IZRICITO OVAKO IMAM I NACRTANO
Odgovori
#28
Postovani forumasi,

da li neko moze da mi kaze ko je bio Seraf Jakov koji se spominje u opisu?

Ime je karakteristicno i budi razne asocijacije.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#29
Selo Rebrovo a sada selo Troskač,na Čemerniku prema Surdulici ima znaci na sastavu dva potoka tri slova Z ili tri 7 u blizini poruseni manastir sveti Kiril i Metodije.Teren je prekopan a znaci skoro sve unisteni,bilo nekoliko budala koje su sve znakove na koje naidju unistavali da ih drugi ne bi nasli a sada ni sami neznaju gde su bili.
Odgovori
#30
U Rebrovo selo nije manastir sv. Metodije vec Cirik i nije Troskac ja sam mislio i pohvalio nekim tragacima iz Hana, Vucko ti si iz Hana....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)