Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
medna stena
#71
ma, ne hulim ja ni na koga, ljudi...da se razumemo
svi smo mi ovde formirani ljudi i svoko ima svoj zivotni kodex
u moru peska, svako ce pronaci svoje sjajno zrno kao i istinu koja mu odgovara
samo...sa istinom se niti kocka, niti trguje...
Odgovori
#72
sto rece molder istina je negde tamo

matrix po tebi deda popusio.......mozda a mozzda i nije takvih prica ima bar jos 50 istih ili slicnih
Odgovori
#73
ali deda je bio gospodin .........../ sko ne gresim pozzz
Odgovori
#74
gresis Tazmanijski....taj gospodin je iz druge price, ali o njemu cemo kad dodje red...ovo je moj deda sa Tresibabe, mesto zvano Jagnjilo, ako ti to nesto znaci...
Odgovori
#75
a sto se zove tresibaba jel tamo tresu babe
Odgovori
#76
tresli Bodo turci tu baba neku pa ima i muci babu tu su je mucili i na kraj imas i babin zub Smile e sada vidis moj ti je kraj baboebacki samo se toj spominje Wink
Odgovori
#77
U jagnjilu je jagnjilijada. Za soma dinara pre 3 godine bili smo tamo i proveli se vrh. To je negde blizu Mladenovca, a u (o)tresibabu nisam bio, al cu da dodjem ako ima suske.
Odgovori
#78
a takoooo e hvala drug moj sa zeznutim nikom sad mi je jasno znaci turci ono babu pa zato dobrooo

vidi sad ovaj donce jagnjilu pa nisu valjda i jagnjad .....  ono .....ti turci bili bas zeznuti
Odgovori
#79
Ma da bre, Mi, Turci, Arapi, pa posle nekog vopija dodjose i pop Martin i sve same 'legende' nase estrade se pojavise.
Sto kaze ovaj marsovac "annunaki brate", a hteli samo jagnjilijadu. Kad u ponoc, treci petao zakukurikao, svi se razbezase, a mi vadi tozla puni dzepove. Nema mesta vise? Kolji jagnje, puni jagnje. Ma sou
Odgovori
#80
na mednoj steni kod gam banje ima li pcela posto je neko od kolega napisao u proslom vremenu " nekada je tekao med" kako poznati tu stenu ako nema klesova i pcela?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)