Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spekulacije
#1
Postala je praksa da se zaludjenici medju tragacima lazno predstavljaju i u kontaktima sa kolegama kazu ,,Ja sam onaj Plandzija koji se javlja na raznoraznim forumima'' . Moram da vas upozorim da ukoliko vam neko licem u lice kaze da je on ,,TAJ''Plandzija mozete slobodno da mu kazete da laze. Ja nemam niti sam imao ikakvog kontakta sa kolegama a da sam im rekao da sam ja taj plandzija sa foruma. Cak i moji prijatelji u razgovoru samnom cesto pominju tog Plandziju i kako bi bilo dobro kad bi stupili u kontakt s njim .
Drugo ,spekulacije oko mog identiteta. Ja nisam Bratislav-Braca Petrovic kako neki nagadjaju niti coveka uopste poznajem. Sa druge strane ja sam i mladji i lepsi od njega pa mi ne bi islo u prilog da mu ukradem identitet. Gospodine Petrovicu nadam se da se necete naljutiti zbog ove moje konstatacije ali ukoliko se budemo upoznali nacicemo kompetentnu, mladju zensku osobu da presudi o tome da li sam u pravu. Inace ,Bratislavu zelim puno uspeha u projektu koji je otpoceo(ili je vec zavrsio ).
Odgovori
#2
Što se špekulacija tiče, hteo bih da dodam da ako se neko negde predstavi da je administrator ili vlasnik foruma Skriveno blago nemojte mu verovati. Jedini način da stupite u kontakt sa njim je ovde na forumu ili putem e-maila admin@skrivenoblago.com i nikako drugačije. Takođe vlasnik sajta i foruma ništa neprodaje i nemojte kupovati detektore ili drugu opremu za traganje od ljudi koji se predstavljaju da imaju neke veze sa sajtom ili da su vlasnici ...  Smile
Odgovori
#3
Ah ,da ,zaboravio sam jos jednu stvar. Nisam ni administrator odnosno vlasnik ovog foruma kako neki misle.
Odgovori
#4
Zdravo svima
mManite se spekulacija nema potrebe za tim, ko hoce ko da bude neka ga. Da li je neko mladji ili stariji  nije ni bitno. Bitno je da na ovom forumu ima dosta onih koji iskreno hoce da se bave traganjem bilo koje vrste zakopanog blaga. Zato zakopajte ratne sekira i krenite malo da se ponasate u skladu sa svojim godinama.
Traganje za bilo kojim blagom ce biti i mnogo posle nas. Ali mislim , slozicete se sa mnom , da je bitno da MI sada omogucimo sto je bolje moguce uslove za NAS  uspeh u  traganju. Zato ko je i sta je neka ostane kako KO zeli. Samo je uspesan i pravi onaj tragac koji je nesto nasao a svi ostali mogu imati mape, planove , skice, opise i sl.  bice samo amateri za onog ko pronadje ostavu.
Pozdrav
Odgovori
#5
Kratko , jasno i jezgrovito receno  Smile
Odgovori
#6
EE tako se to................bravo kosac


http://www.youtube.com/watch?v=UT0Evtmy-ro
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)