Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tumacenje znakova zakopanog blaga
#21
Kolega shure odlićno mesto za rad,pošto si našao znake red je i da pretražiš okolinu ja bi ispitao kamen sa tri rupe koji ti lici na mrtvačku glavu iz razloga jer tamo nišani puška kao drugi kamen u koji gleda kvačka.Moje mišljenje sa srećom ako treba pomoć piši na pp.Pozdrav Moravac.
Odgovori
#22
Meni zanimljiv ovaj kamen sa kvockom I pilicima treba ih samo "nahraniti"
Odgovori
#23
Mnogo lepi znakovi.Sve bolji od boljega. Srecno.
Odgovori
#24
kao sto ti vec rekose to o cemu ti pricas mnogi traze za kvocku sa pilicima sam cuo jos pre mnogo godina iako sam daleko od tog kraja i ako je tacno to sto pricas zelim ti srecu
Odgovori
#25
ovaj znak se nalazi na istoj steni gde se nalaze tri krsta ..


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#26
Kolko vidim ispod ove kocke je beton izliven, jel tako?
Ako jeste onda je ovo znak za kotu ili tacku koja sluzi geometrima za merenje,posto ima s gornje strane X onda je sigurno ta vrsta oznake i nema veze sa znakovima. Vidi kakav je taj beton. A najbolje od svega,slikaj tu pusku sa kukom i kvocku sa pilicima, to su znaci koji ti mogu pomooci da resis nesto..... I ona kopita,bivolja ili kakva vec, da se vidi kako su postavljena....stopala takodje....
Pozdrav
Odgovori
#27
Sve sam slike pokusao da postavim ali vidis samo ove 2 su postavljene,postavicu sve,to nije beton neki cudan matirijal,a pored tog betona 3 krsta isklesana na steni koja lici na medvedju glavu,videces uskoro imam slikano samo da postavim
Odgovori
#28
човече свуда и на свакој узвишици има овакве крстове и бетонске коцке укопане ,обележане су коте геометриске.А незналице и будале ископавају и ваде их посвуда,читајте или питајте искусније образовање не шкоди никоме.
Поздрав
Odgovori
#29
meni ovo lici na velika zajebancija.
pa kako brate od toliko znakova uspeo si da postavis samo dve slike i to od jedan isti znak(ako je to znak).
pozzz...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 7 Gost(a)