Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tumacenje znakova zakopanog blaga
#11
Vranjski..
Odgovori
#12
Shure,
Batali da spominjes mesta i krajeve.....jer mozda vec sutra ekipe krenu u potragu bez tebe. To sto si naso ako je ko na mapi sto si nacrtao....traze vecina ljudi na forumu,a nisu svi bas dobronamerni.
Pozzz
Odgovori
#13
Ok,dali mozes da mi pomognes oko tih znakova,kako se tumace?a to je to kako sam nacrzao tako je,hvala unapred!
Odgovori
#14
Ananda mi smo prevaranti........
Odgovori
#15
(20-08-2014, 10:49 PM)Ananda link Piše: Shure,
Batali da spominjes mesta i krajeve.....jer mozda vec sutra ekipe krenu u potragu bez tebe. To sto si naso ako je ko na mapi sto si nacrtao....traze vecina ljudi na forumu,a nisu svi bas dobronamerni.
Pozzz

...ma jok bre..ima da prodju na dva metra i nece da vide...NEDA SE TO BAKSUZIMA !!!
Odgovori
#16
(21-08-2014, 12:09 AM)BrankoV link Piše: Ananda mi smo prevaranti........

...MENE SI ZABORAVIO...ja sam ovde najveci prevarant  ;D ;D ;D
Odgovori
#17
(21-08-2014, 12:30 AM)GROTAGOLD link Piše: ...MENE SI ZABORAVIO...ja sam ovde najveci prevarant  ;D ;D ;D
 
  He..he  nemoj se sam hvaliti, sachekaj da te drugi pohvale......
Odgovori
#18

Odg: Tumacenje znakova zakopanog blaga
« Odgovor #12 poslato: 20.08.2014 u 23:18 »
Citat
Ok,dali mozes da mi pomognes oko tih znakova,kako se tumace?a to je to kako sam nacrzao tako je,hvala unapred!

Shure,
Nemam nekog iskustva,ali tebi je sve na jednom mestu. Vecina tih znakova oznacava manje ostave na tom terenu, ko sto kaze Grota, manje poslastice usput. Samo treba da povezes stvari i da se sazivis sa mestom,svaki naredni odlazak na lokaciju ce ti davati noviju bistriju sliku. Samo moras zaroniti na forumu i naci sta znace ti znakovi,a ima skoro sve. Te bivolje potkovice mogu biti i kravlje,pa sad ako ako su razdvojene,ima ona dva dela oznacava dve manje ostave,negde sam na forumu vido tumacenje, rupice onih 18, oznacavaju meru,svaka 5 koraka,itd.... Stopalo.da li je bez prstiju ili sa prstima? Izmeris ga,to ti je odredjivanje mere.Tebi je sve tu. Treba ti jedan dobar puls induktor i trazi. Mozda je sve naknadno klesano u razlicitim vremenskim periodima,a mozda i nije. Moras probati. Pre toga pogledaj postove od Jeramaje011 "opasnosti kod ulazaka u zatvorene prostorije" imas upustva kako da ne doveđes sebe u opasnost.
Srecno!
Odgovori
#19
(21-08-2014, 12:09 AM)BrankoV link Piše: Ananda mi smo prevaranti........

Konstatacija ili pitanje?
Odgovori
#20
Hvala puno za odgovor,pitao si me za stopala,jedno je sa prstima a jedno pola..
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)