Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolina Majdanpeka
#11
Verovatno Nedeljko, jer je jedan od ovih planova bio isključivo za Golubac, jedan za Garvanov kamen , pa me je začudilo zašto bi neki iz Kučeva ucenjivali tvoga oca kad je on imao u rukama originale? Ništa pozdrav,verovatno se radi o nekom drugom Vitomiru!
Odgovori
#12
moguce ja znam ono sto mi je otac rekao daje trebao da ide za golubac i da je odustao od toga to nije bila ucena nego nisu se usaglasili oko ljudstva.a o planovima nista nezna pitao sam ga nikad nije video planove ali postoji jedan moj stric koji je video planove i radio sa jednim bugarinom.bugarin je bio i kod njega kuci mozda je taj covek ali on se ne zove vitomir...pozdrav pop martine a za garvan planinu ima dosta prica itd.a i za okolinu m-pek,a
Odgovori
#13
Pozz Nedeljko drago mi je da imam i ja jednog prijatelja tragaca bilzu mene sa kim bih ovde razmenio informacija iskustva oko ovog naseg traganja za zakopanim blagom, a u nadi da ce da nam urodi nekim plodom ,,pa javi se kad imas vremena i naravno neke novosti iz ovog naseg kraja znaci majdanpeka i sire okoline posto ti ja sa sigurnoscu mogu reci da odlicno poznajem taj deo tj m-pek i okolinu ,,ako tebe nesto zanima a ja mozda znam pitaj slobodno pa ako ja budem znao ja cu ti Boze moj drage volje reci i ocekujem da saradjujemo po tom pitanju ...Veliki pozz za tebe i naravno sve ostale clanove ovog foruma Smile SmileSmile
Odgovori
#14
(29-01-2011, 07:46 PM)Auromajdan link Piše: Ok Popmartine nema nikakvih problema u svakom slucaju hvala,,pa ako nekada uspostavis neki kontakt sa tim tvojim prijateljem, iz Bugarske,nadam se da ces mi javiti,a mi dotle ostajemo u nekom kontaktu i da saradjujemo pa mozda po pitanju drugih nekih stvari.
pozz druze..ja sam iz sela do kuceva,mislim da znam o kome se radi sto su prevarili tvog rogaka iz bugarske.necu da ih imenujem al znam da su nekog prevarili i vadili negde iz rudne glave.taj vitomir moze li biti iz sela bozevac ili iz sevice?ako je ovaj iz sevice ja ga znam licno on je veliki poznavalac suma u ovim delovima jer je tamo rogen i odrastao,ovaj iz bozevca je veliki tragac cuo sam za njega al ga ne poznajem licno..aj da nagemo tog vitomira..pozzz
Odgovori
#15
Bugarin je iz sela Arcar a zove se Metodi~
Odgovori
#16
Metodije je preminuo laka mu zemlja.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)