Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DA LI NEKO ZNA GDE SE NALAZE ŠIJAK I ŠARKINAC
#1
DA LI NEKO ZNA GDE SE NALAZE  ŠIJAK I ŠARKINAC AKO NEKO ZNA ILI JE ČUO ZA OVA MESTA MOGLI BI NESTO DA ODRADIMO. NAVODNO SE NALAZE U OKOLINI NIŠA. POZDRAV SVIMA
Odgovori
#2
A,sta bi mogli da "odradimo",ako neko zna ta mesta?
Odgovori
#3
pa covek ima zapis ti znas mesta i ako nije niko pokupio to do sada mogli bi mi
Odgovori
#4
Zapisa ima "more",a koji je verodostojan....ko to zna?
Odgovori
#5
ok nikoga ne teram da saradjuje samnom na silu. ja pitao ti neces i to je to. molim ljde koji se hvale da znaju a ne zele da saradjuju i da se radi a ne samo da se prica da se ne javljaju na ovom postu. unapred hvala.
Odgovori
#6
Pod broj 1......Prijatelju moj,niko nikada nece da "potrci" na neki teren,zato sto neko ima plan ili tome slicno. Saradnja se ostvaruje na drugi nacin koji je malo kompleksniji od toga sto ti mislis da je dovoljno za "saradnju".
Pod broj 2......Za saradnju,ako se uopste ostvari,otvaraju se sve karte na sto,ali ni to nemozes sa svakim ko ti se javi,na foru..."evo ja cu da saradjujem",jer postoji velika verovatnoca,poznajuci mnoge "igrace" ovde,da ces biti prevaren ili bar ce pokusati da te prevare.
Pod broj 3....Poslao sam ti na pp poruku u kojoj ce ti,verujem,nakon citanja,biti sve mnogo jasnije. Hvala i tebi na ponudi. I bice ti jasno da sam veoma dobronamerno sve ovo napisao.
Odgovori
#7
Toliko se dize neka bezpotrebna prasina oko nekih planova,karti,terena,planina,pecina itd da stvarno sve ovo prelazi u jedan veliki deciji vrtic.
Ovde ,na ovom forumu ima tako "opreznih" ljudi a neznaju elementarne stvari oko ovog posla.Bez vredjanja ali svaki post koji ovde procitam je samo potvrda da ovde i nema nekih tragaca (svaka cast izuzecima,koji su stvarno retki ovde) . Imam osecaj da postoje dezurni "tragaci" koji ovaj forum smatraju svojim terenom, a na nekom pravom terenu jos nisu ni izasli.
Ljudi ,hvatajte  aparate u ruke, i idite na terene ako hocete da imate i rezultate, ostavite se piasanja po forumu po raznim temama, vec stavljate nesto u podforumu "NALAZI" tamo je merilo nasih uspeha i radova, od ovoliko vase teorije do sada bi ste otkrili i  iskopali TROJU a ne neku pecinu sa nekim znakovima na kamenju.
Odgovori
#8
(24-08-2012, 02:38 PM)grrom link Piše: Ljudi ,hvatajte  aparate u ruke, i idite na terene ako hocete da imate i rezultate, ostavite se piasanja po forumu po raznim temama, vec stavljate nesto u podforumu "NALAZI" tamo je merilo nasih uspeha i radova, od ovoliko vase teorije do sada bi ste otkrili i  iskopali TROJU a ne neku pecinu sa nekim znakovima na kamenju.

U potpunosti se slažem sa grrom-om !
Odgovori
#9
Na mene ne racunajte .Pa ja sam se vec izjasnio da se lovom na zakopano blago bavim samo u ovom virtuelnom svetu .Mnogo je udobnije a bogami i jeftinije. A ni rezultati nisu nista losiji nego u realnosti.
Odgovori
#10
Ja radim na terenu redovno ali kad zatrazim neku informaciju konkretno za koju ne znam a izgeda mi zanimljiva pitam. Medjutim nepoverljivi ljudi tj. oni koji znaju gde se nalaze odredjena mesta koja mi trebaju ne zele da podele informaciju, jer misle da su svi prevaranti. zbog toga mnoga mesta nikada nece ni biti pronadjena. medjutim mozda bi se i ja tako ponasao da je mene neko prevario. poseban prezir imam za one budale koje zbog svoje sebicnosti  i neznanja unistavaju znakove njih treba streljati. ja kao sto rekoh ulazem, radim i ne zalim se , jer je ovo jako skup ali isplativ hobi. pozdrav i srecno svim postenim igracima jer samo tako mogu i doci do rezultata
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)