Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znakovi - nove slike
#1
Pozdrav svima na forumu ne bavim se sportom vec duze vreme a na forum sam slucajno nabasao. evo da i ja doprinesem malo sa par slika ako uspem da ih ubacim. slikane su na par km od sela temska prema toplom dolu  https://plus.google.com/u/0/ 
Odgovori
#2
ufff glup sam ja za ovo ubacivanje slika na foorum. slike su sledeće
šerpa i u njoj pm , kubura, riba sa krstom u ustima. zainteresovanima mogu da posaljem slike na mejl
Odgovori
#3
Hvala na smernici Admine, nadam se da ovaj put nisam zabrljao

[Slika: adyhzm.jpg]
[Slika: 28jutqo.jpg]
[Slika: 2e5iqh2.jpg]
[Slika: 4gope.jpg]
[Slika: 2vklzkh.jpg]
[Slika: 2nimv4h.jpg]
Odgovori
#4
Rekao bih da su znakovi novijeg datuma ,ako ne svi onda bar neki. To P.M. je napravio neko koji se veoma dobro razume u pravopis cim je iza inicijala stavio tacke . Moja iskustva sa terena mi govore da se pop martin potpisivao drugacije +M . Nasao sam nekoliko ovakvih potpisa a za neke sam siguran da ih niko drugi nije video od trenutka od kada su nastali .
Odgovori
#5
kade meri pistola v taj posoka sto ima edan iztrel ot pistol se ravnjva na 30 kracki-arsina tamo trazi pare
Odgovori
#6
Hvala na savetu CSK, ali nemam nameru da trazim i kopam. Inace pistolj i šerpa su na istom kamenu (stena veličine 3m x 3m x 2m) pistoljl je na sredini stene i pokazuje na mali skok potoka visine 1m (udalljeno je od njega 2-3m) a šerpa je na gornjoj strani stene koja je naslonjena na brdo i bila je zatrpana zemljom koja se odranjala sa brda. Na tridesetak metara nizvodno na istoj strani reke bio je uklesan kantar sa brojem 17 ali je neko bio jako pametan i razbio celu stenu zajedno sa njim. Sve ovo se nalazi u selackom dolu na kilometar od puta temska -topli do.
Odgovori
#7
da probamo nesto sa strasnim detektorom
Odgovori
#8
nema problema za dan dva idem u temsku pa cu da svratim da proverim da neko nije razbio znakove
Odgovori
#9
neka razbijaju detektor ce ga uhvatiti ako ga ima a imamo znanja da probamo
Odgovori
#10
Postovani g.Iva,

ovu su bas karakteristicni znaci.Cudi me da niko sa foruma nije dao predlog resenja...mislim na one starije i iskusnije jel je ta lokacija bas poznata.Da li imate nacrtano kako su ovi znaci rasporedjeni kao i gde su bili ti koji su unisteni?

S potovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)