Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rituali i detektori
#11
tacno svaka ti cas samo nista nemam
Odgovori
#12
Dobro si zakljucio...teren nije u Srbiji...hvala ti za savet...
Odgovori
#13
Ali sam od srca Srbin i poteklo
Odgovori
#14
(12-03-2011, 04:36 PM)kruna link Piše: [quote author="Ivan kinez"]I ja ne znam za sta mi konkretno treba.Cuo sam dosta toga o trazenju zlata pa bi hteo da proverim neka mesta,ne znam ni da li ima ni koje su kolicine a ni dubinu.Izgleda se ti bavis  ovim hobijem,pa ako te ne mrzi da mi das neke savete.Vido sam taj detektor F5,ali gledam i one skuplje...
Sto se tice rituala na jednom forumu sam procitao ovo Da su nekad isla trojica u grupi da kopaju , kada bi nasli zlato vukli su slamu ko ce od njih da bude KURBAN ili zrtva , kasnije se od toga odustalo pa su nosili SVECU , CVENO ILI CRNO VINO I CRNOG PETLA pa kad bi nasli pre vadjenja su palili svecu prelivali su celo mesto vinom i na kraj su klali petla kao KURBAN odnosno zrtvu da nebi bilo prokletstvo.
[/quote]

Uuuu brate Krunčo, pa nije valjda da verujete u klanje petlova i slične stvari? Mogu da zakolju ceo kokošinjac i da prospu bure crnog vina (greota da Apisovu rakiju prosipaju) i da zapale milion sveća, ništa im to neće pomoći. Ima tu druga zvrčka koju ili znaš ili neznaš, trećega nema i ne postoji.
Odgovori
#15
Postovani forumasi,

postoje odredjeni rituali ne samo u nasoj tradiciji vec i svuda u svetu.Mozda neko neveruje u sve ovo i ja to savrseno razumem a ovom prilikom prenosim ono sto je u nekim sredinama prihvaceno kao tradicija.

Rituali su se koristili:

1.pri pronalazenju lokacije,

2.pri pronalazenju Raskovnika,

3.kontaktiranje lokalnih entiteta(Spiritualna bica zemlje) i trazenje od njih dozvole za rad kao i informacije o sakrivenom blagu,

4.kontaktiranje Talasona(Duh cuvar blaga),

5.u nekim slucajevima gde je ostavljeno Tursko blago u pitanju su Dzini pa se oni ili teraju,obuzdavaju ili se od njih trazi dozvola a u tom slucaju ide i zrtva,

6.molitve Svecima i Andjelima se upucuju kod blaga preciznije relikvija vezanih za Crkvu i pojedine Kraljeve,

7.rituali ciscenja prostora,

8.rituali zastice kopaca,

9.rituali komunikacije sa Astralnim entitetima ako je blago duze u zemlji od 7 godina pa je doslo do "pomeranja",

10.rituali za postavljenja i neutralizaciju talismanskih pecata pri ulazi i unutra.

Ovo su samo neki od rituala koji prate ovaj hobi.

S postovanjem,

Vudi Alen



Odgovori
#16
Kolega Vudi Alen, dali ke sakas da prodolzis so objasnuvanje na ritualite?
Odgovori
#17
Bilo bi bash zgodno da se ti rituali objasne,kao pomoch novim entuzijatima Smile

hvala unapred
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)