Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GROB
#11
jeste mors u pravu si svi pametni su pobegli odavde
ja nisam tragac ja cak i nemam detektor u zivotu nisam otisao na teren jer nezelim da isprljam cipele
samo sedim u kuci i visim na netu mastam o tome kad cu i ja da budem profesionalac ........

eh prijatelju moj jedno si u pravu ja u ovom hobiju delim ljude na one koji nesto rade i urade i one koji samo kake biju noge po planinama i donose zakljucke koji prelaze granicu zdravog razuma
ja sam nikakav tragac i nemam pojma to stoji

KONAN pa vidi vako druze sto se tice konana koliko vidim po postovima decko je zaista svakome od vas dao bratski dobronameran savet  iako decka nepoznajem licno takve ljude visoko kotiram i respektujem
to da on nije tragac nebih rekao garantujem da niko od vas prisutnih ovde nije ni na slikama video ono sa cim konan raspolaze

ja isto rekoh nisam nikakav tragac i totalno sam nemerodavan od mojih rezultata u ovom hobiju .....pa imao sam neke stvari necu reci nema ih u srbiji jer vecina numezmaticara i trgovaca u srbiju su gologuzani i prevaranti
slobodno mogu reci nema ih u svetu samo sto nemam poterebu da to dokazujem bilo kome pogotovu ne ovde na forumu

ima nas narod izreku TI gA KRSTIS ONO PRDI .......bilo bi dobro kad bi samo prdelo vi umete i da se ukakite skoroz a najcrnje i kad se ukakate jos nekontate da ste ukakani
Odgovori
#12
(12-11-2012, 07:47 AM)bodatajson link Piše:eh prijatelju moj jedno si u pravu ja u ovom hobiju delim ljude na one koji nesto rade i urade i one koji samo kake biju noge po planinama i donose zakljucke koji prelaze granicu zdravog razuma

Bodatajson ovo sto si rekao je 100% ispravno i sasvim je na mestu. U pravu si kad kazes da neke price prelaze granice zdravog razuma i da pocinju da vredjaju inteligenciju. Nekada precutis ali ne mozes da budes pasivan i da ne odgovoris... Sto se tice slike vidjao sam ovakve male gradjevine od kamena po planinama koje su bile za zastitu sto od loseg vremena sto za nocenje u davna vremena. Mislim da nema veze sa grobnicom.

Pozdrav
Odgovori
#13
U potpunosti se slazem sa TAjsonom... Imam dosta iskustva i dosta predjenih kilometara u ovom sportu,jednu od bitnijih stvari koje sam naucio upoznajuci ljude ovakve i onakve je da ne Verujete "Gologuzanima" kojih ima dosta na ovom forumu.Previse se prave pametni a u stvarnosti su ljudi koji su u svakom gradu izvikanii,(PROPALI) pa im je jedino ostalo da se sakriju iz NIK name na forumu.... Pored sve pameti koje poseduju i "PLANOVE" koji su smesni..sluze samo da zbunjuju ljude ....  I NISTA OSIM TOGA....
Odgovori
#14
to koliko ima propalih gologuzana uverio sam se i uveravam se ovih dana iako imam zavidno iskustvo u ovom hobiju sacuvaj me boze kakvih sam se gluposti naslusao i gadosti nagledao u poslednjih par dana
drugari moj dobronameran savet svima pamet u glavu i dobro pazite sa kim saradjujete pogotovu ako prodajete robu
jer  vecina nazovi jakih kupaca je propala ko muda kroz pocepane gace i spremni su na prevaru i jos stosta
svaka cast pojedincima koji su u manjini i spremni da izadju u susret doduse takvih je malo
netreba cutati o takvim gadostima mogu misliti kako prolaze pocetnici i prostodusni ljudi kada dodju u ruke nazovi strucnjaka iskusnih tragaca velikih kupaca citaca mapa tumaca znakova
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 7 Gost(a)