Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GROB
#1
[Slika: 2vjy64y.jpg]
[Slika: 4qq29u.jpg]
Odgovori
#2
I nadje li sta? Odakle ti ideja da su se u srbiji sahranjivali tako?
Odgovori
#3
7 plus 2 Groba dali nekoj znae sto e poz
Odgovori
#4
ploca u zemja tecka najmale 12 jluge treba ta se krene plocata se naogja pred dvata vola na nekolku rastojanije dali nekoj znae sto e poz
Odgovori
#5
Znaes li kade se volove
Pozdrav
Odgovori
#6
donce jel ti si bio tad glavni arhitekta za pravljenje grobova? a to da li sam naso nesto ili nisam ti nikad neces saznati. ISO 17  Smile
Odgovori
#7
grobove ne kopaju arhitekte vec grobari, a naravno da nisam ni tada bio ni sada. Pitanje je bilo normalno, jer me interesuje kojim mozgom si zazidanu rupu u steni nazvao grobnicom?
Pa vec sam i saznao da nisi pronasao nista. Ne samo tu vec nigde gde si bio, a brate obisao si sve cuke koje si video svojim ocima. Kakvo trosenje snage.
Odgovori
#8
sto zajebavate coveka ovo jeste grob i vidis kakav uredjaj ima covek gde sa ovako mocnim uredjajem  da nendaje nesto ....
brate odakle ti ideja i pomisao da je ovo grob ovo je klasican temelj za stere kuce takozvane (kovanice) od drveta i blata ovakvih stvari ima mali milion najvise ih ima u blizini potoka i reka ali mogu da budu bilo gde i velicina im varira u zavisnosti od namene dali se u njoj zivelo ili se koristila kao (pojata)-stala ili samo kao privremeno skloniste za sve i svasta
ovakav nacin zidanja temelja je po pravilu uvek novijeg datuma i koristi se za privremena naselja ili privremene objekte
temelj od kamena u kombinaciji sa slamom i blatom je koriscen za stalne naseobine i razlikuje se od ovoga u nacinu i kvalitetu gradnje

stariji objekti rim kelti nemaju blage veze ni slicnosti sa ovakvim nacinom gradnje ali to je druga tema
Odgovori
#9
Bodatajson, Odgovor ti je na mesu kao i sve izneseno u vezi toga. Ovo na slici  nema veze sa nikakvim grobom.
Odgovori
#10
RAZUMETE SE I VI KAO MARICA,VI STE NAJPAMETNIJI NA OVOM FORUMU. ZATO I NAJBOLJI TRAGACI ODLAZE ODAVDE KAO STO SU ZMIJA, MILAN, PEHINA11420 ITD. A VI ZEVAJTE PO FORUMU NE ODVAJATE SE OD KOMPJUTERA I KAO SVE ZNATE.SVASTA OVA ZEMLJA DRZI...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 12 Gost(a)