Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je iko ikada nasao nesto...?
#41
(18-01-2016, 12:50 AM)SVISS link Piše: Odlično,vrati mi nalog pa da dokumentujem

Налог је поново активан.
Odgovori
#42
Jel vi mene zajebavate,trazite mi dokaz a prvo obrisete poruke...kako je moguce da neko moze da obrise tudje poruke...Sutra u toku dana ce clan foruma ponovo da mi posalje poruke pa cu da dokumentujem i videce se ko je ovde budala i lazov!!!!
Odgovori
#43
Gospodine Adminitratore sa nickom MUDRAC:
Ja se vama obracam sa prefiksom "VI" ikao bi trebalo da bude obrnuto bar po godinama koje su iza nas. To znam i to tvrdim .Ali to je deo licne kulture svakog coveka tako da je nebitno kako ce te mi se obtratiti.
Ovaj vas pokusaj objasnjenja oko mog "statusa" na forumu da nije zalostan bio bi smesan , ali je ipak zalostan jer UOPSTE niste upuceni u pozadinu te javne prepiske. Srecom pa su bitni delovi ostali na forumu i svako pametan ce shvatiti razlog necije ishitrene akcije nebi li se ja na neki nacin sankcionisao i nebili mi se ruke vezale za buduce a mozda cak i usta !!! O DRUGIM MOGUCNOSTIMA KOJE SU BILE U OPTICAJU NE ZELIM NI DA POKUSAM DA JAVNO IZNOSIM JER BI TEK ONDA NASTAO STAMPEDO KOMENTARA.
Moje javno izneto pitanje .."KO TO FONANSIRA" misleci pritom na te novo oformljene ekipe za digitalizaciju Srbske istorije da ne kazem skrovitih i tajnih mesta sa vrlo sumnjivim prefiksom "ekipa za snimanje" je dovelo do te reakcije. Da se tu neradi samo o obicnom brisanju dva posta a ne TEME kako je javno objavljeno vec da se radi u pozadini o mnogo jacim razlozima i slepom nebi promaklo.
Iznosim citat javne prepiske koja ne spada pod krsenje pravilnika foruma jer je javno izneta a ista je kasnije i uklonjena. Znaci ona moze da bude obrisana a moj ipak i pored svega pomirljiv stav biva napadnut. citiram:

Vudi Alen [17|Jul 08:10 PM]:  Pravo pitanje je zasto je bilo sklonjeno?
admin [17|Jul 08:12 PM]:  Zato što ga je moderator obrisao
Vudi Alen [17|Jul 08:13 PM]:  Molim Vas imenujete ko je taj moderator?Da znamo ko igra prljavo.
admin [17|Jul 08:14 PM]:  Onaj sa kim je bila vođena prepiska
Vudi Alen [17|Jul 08:14 PM]:  tamo je vise ljudi pisalo pored mene
Vudi Alen [17|Jul 08:14 PM]:  Vi imate uvid i treba da kazete.
Vudi Alen [17|Jul 08:14 PM]:  inace stitite doticnog
Vudi Alen [17|Jul 08:15 PM]:  zasto da ja sada nagadjam kada Vi tacno znate ko je?Svi bi trebalo da znaju tu informaciju.
admin [17|Jul 08:15 PM]:  GROTAGOLD
Vudi Alen [17|Jul 08:15 PM]:  ja ovo snimam cisto da se ima
Vudi Alen [17|Jul 08:15 PM]:  ok hvala
admin [17|Jul 08:16 PM]:  jedan od moderatora, inače
Vudi Alen [17|Jul 08:16 PM]:  da razumem
Vudi Alen [17|Jul 08:16 PM]:  da li postoje sankcije za ovakva samoljna brisanja tudjih tema?
Vudi Alen [17|Jul 08:17 PM]:  samovoljna
admin [17|Jul 08:18 PM]:  da, više neće biti moderator zj neće imati privilegija
Vudi Alen [17|Jul 08:18 PM]:  hvala Vam na pojasnjenju

  Znaci ovo je javno iznet stav u prepisci na javnom chatu (koji je nekad postojao) u vremenskom intervalu od nekih 8 minuta. Toliko je bilo potrebno da se donesu sankcije koje su donete bez da se na bilo koji nacin upozorim ili da se obavestim o stavu vlasnika foruma osim jedne jedine poruke koju takodje citiram:
"Da budem i ja kratak, na odmoru sam i ne zelim da me nista dodatno opterecuje, zato sam vratio ono sto je obrisano, nisam cak ni citao. Kada se budem vratio analiziracu sta se desavalo, i zbog nekih cudnih desavanja sam onemogucio rad svim moderatorima, do daljnjeg. Ja sam izuzetno zahvalan na tvom dosadasnjem radu i zalaganju na forumu. Svako dobrovti zelim!" .. kraj citata
Zasto ovo pisem? DA BI STE VI GOSPODINE ADMINISTRATORE IMALI PRAVI UVID IAKO SMATRATE DA POSTOJI U NARODU DOSTA KRATKE PAMETI , IPAK POSTOJE I ONI KOJI MALO DUZE PAMTE. I ne samo sto pamte vec i beleze sve sto smatraju da je bitno.
Imao bih jos nekoliko razloga da vam se obratim sa aspekta licne kulture , nepostovanja pravila lepog ponasanja ili pak onog pravilnika foruma na koji se tako sdusno pozivate a licno ga krsite. Imao bih sto sta da vam napisem i na polju profesionalizma ali bih to ipak zadrzao za sebe ili ako vas toko zanima obratite mi se na PP da vam ih sa dubokim uvazavanjem prosledim , mozda bolje nego da javno iznosim.
Postovani ADMONISTRATORE hteli vi to ili ne ali morate priznati da vi niste gazda ovog broda vec samo kormilar koji rizikuje da zajedno sa brodom potone jer se ovaj isti brod vec odavno nasukao a putnici uveliko beze u camce za spasavanje. Premda je ta visoka cast Kapetana broda davno odbacena jer smo svedoci da u zadnje vreme prvo kapetani zbrisu sa broda o tek onda posada i putnici.
Da neduzim vise sa ovim mojim vama licno upucenim odgovorom kao sto ste se vi i meni javno obratili (jer na privatne poruke smatrate kao nipodastavajuce za odgovore) sa nadom da ce se ovim staviti tacka na ovu problematiku. U suprotnom postoji mnostvo nacina da se PRAVA ISTINA IZNESE NA VIDELO a da pritom necija administratorska ruka gumicom to ne skloni ili ne prekrsti crvenim krsticima
Spostovanje vas clan ovog foruma GROTAGOLD sa pozicije BROJ "1" u mnogim aspektima o cemu vi i mnogi mogu samo da sanjaju.

Da bih odklonio svaku sumnju u ove moje ovde inete stavove i misljenja prosledjujem vam moju objavu zanovanu na zakonskim odredbama na koje sam se javno pozvao i u kojuma je sve taksativno navedeno da nebude zabune i da SHVATITE O CEMU PRICAM I DA NEBUDE SUTRA... NISAM ZNAO !!! 
  Molim vas procitajte na sledecoj adresi:  http://www.skrivenoblago.com/index.php/t...l#msg19926

NE ZELIM VISE DA UZIMAM UCESCA U OVOJ DISKUSIJI I OVA TEMA JE ZA MENE ZAVRSENA
Odgovori
#44
(18-01-2016, 12:58 AM)Imperijanac link Piše: Jel vi mene zajebavate,trazite mi dokaz a prvo obrisete poruke...kako je moguce da neko moze da obrise tudje poruke...Sutra u toku dana ce clan foruma ponovo da mi posalje poruke pa cu da dokumentujem i videce se ko je ovde budala i lazov!!!!

Ја сам мислио да за дискусију имам озбиљног саговорника, овде поруке не нестају без трага нити се бришу. Налог ће бити трајно уклоњем зато што се тај члан неће сигурно појавити ни сутра нити било када зато што Империјалац после једне лажи и дате могућности да све то свима нама покаже овде јавно, измишља нешто друго и тако ће вероватно радити у недоглед.

Што се тиче ових измишљотина, није први пут а вероватно ни последњи.Најлакше је оптуживати некога а да се при томе нема ама баш никаквих доказа (појела маца, нестало, однели га марсовци, појео га вирус). Све ове ствари се сервирају из исте кухиње од стране групице људи који желе да имају монопол на проток информација и контролу над истим. Раније је било разних саботажа, убацивања злонамерног софтвера, хакерских напада, онемогућавенје нормалног функционисања форума. Сада је све то решено па су почели да се служе и другим средствима " ЗАВАДИ ПА ВЛАДАЈ" .

Сматрамо да свако има права на свој избор ми смо наш направили, а нашим члановима препуштамо да сами изаберу.
Odgovori
#45
(03-01-2016, 08:49 PM)GROTAGOLD link Piše: Aako vec zelis da vidis "prave poluge" izvoli  Wink
Groto,el slika sa neta ili.......?Ako je ili..svaka cast.
Odgovori
#46
Svakako svaka ti čast.Još kad bi opisao znakove ili mjesto u desetak metara to bi bilo ono pravo.
Odgovori
#47
Pozdrav drugovi ja sam novi clan vidim da ovde ima dosta zanimljivog pa me interesuje da li je neko od vas zainteresovan za saradnju imam dve ozbiljne lokacije na jednoj se nalazi turski znakovi x i ostalo a na drugoj je u pitanju cetnicka zemunica  ima covek iz sela koji zna gde je ali nikom ne prica jer su njegovi bili u cetnicima treba mi covek sa dobrim aparatom ulov zagarantovan nisam siguran u 50 metara u krugu zato treba aparat dobar pozeljno bi bilo neki aparat koji reaguje na daljinu nedaleko od tog mesta na jedno 500 m bila je fabrika bombi koja je blizu moje sume u planini  ako je neko zainteresovan moguc vid svake saradnje  Wink
Odgovori
#48
(25-02-2016, 09:39 AM)Tursko i Cetnicko Zlato link Piše: nedaleko od tog mesta na jedno 500 m bila je fabrika bombi koja je blizu moje sume u planini  ako je neko zainteresovan moguc vid svake saradnje  Wink
Da nije to u Vukovcu?
Odgovori
#49
Da druze u pravu si samo nam treba dobar aparat
Odgovori
#50
Bio sam nekad tamo sa jednim starim aparatom nisam našao ništa,kasnije više nisam imao sa kim da idem,eto sad prilike.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)