Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imam detektore...dubina do koje signal prodire je 1-7m
#21
(12-07-2012, 01:53 PM)mincic link Piše: Pogledaj ovaj link toliko o 2500
ovo je ocigledno namenski pravljen test u kojme je trebalo da se dokaze da je AT PRO dublji od gti2500,
a kazem to zato sto da su hteli da dobiju realan test trebali su da stave iste sonde na oba aparata jer postoji ista duplo d sa istim merama a ne da uzmu najslabiju i najmanju sondu za gti i porede je sa ovom novom i vecom sondom.

inace posto smo imali priliku da testiramo sve sonde koje idu za gti 2500 mogu da vam kazem da je ova elipsasta inace dublja od ove male okrugle ,
i da je otprilike ista u dubini kao veca okrugla ali i da je znacajno preciznija od te sonde,
tako da mogu svima da preporucim elipsastu DD za gti2500 za svakodnevno koriscenje
[Slika: dscn4041.jpg]

Odgovori
#22
ljudi...sta da vam kazem...ako iskopam , javicu vam...he he
Odgovori
#23
eagl eye bi trabalo d aide do 18-20 fita u dubinu... zato sam i napisao do 7 m... a vi ako znate da je negde zakopano i recimo do 3m , da li biste kopali, iskreno mi kazite....ja licno ne bih...
Odgovori
#24
moracu da te razocaram,
to sto si negde procitao /ako si procitao/ da ces sa tom sondom i tim aparatom naci nesto na sedam metara
to je samo nepotpuna reklama sa namerno izostavljenom velicinom predmeta koji bi trebao da se nalazi u zemlji na sedam metara da bi ga ti locirao,
negde gore sam ti vec napisao kakav bi /koliki/ taj predmet trebao da bude da bi ga stvarno nasao na tim dubinama.

mada mi nije jasno zasto si davao tolike pare za taj detektor i tu nazovi "dubinsku" sondu ako ne planiras da kopas duboko....

e da i jos nesto, na tim velikim dubinama najcesce aparati vise ne prave razliku i ne postoji ozbiljna diskriminacija, tako da....
kopas sve i svasta, a najcesce to bude bezvredna gvozdjurija...
Odgovori
#25
bane...zasto se toliko BRINETE SVI...  pa nije bitno... imao sam para, dao sam i sta sad?
zasto ovoliko UJDURMA da se DOKAZE da taj APARAT NE RADI....? ne kapiram...  uostalom...ma nema veze...

znas..davno sam otisao iz Srbije...i ostali ljudi isti... samo da komsiji crkne krava... e bre ...

a zasto sam kupio tu dodatnu opremu? da ti kazem evo zasto: meni je licno LOGICNO da niko lUD ni u snu ne bi zakopavao nesto tako duboko...(koliko ti vremen atreba da to otkopas? cista logika....)..ali kad sam vec imao uslov d ato uzmem, zasto da ne...dobio sam ga na BONUS ...tako da ne znam zasto ga ne bih uzeo...

a sada...mogu ja jos da pisem... ja sam samo napisao sta imam da vidim kako cet eljudi reagovati... za ONE OZBILJNE ja imam nesto mnogo bolje..ali NEK TO OSTANE ZAKOPANO kao tajna...


onaj ko kapira..znace o cemu pricam...

pozdrav..
marsovac
Odgovori
#26
abe bane konju ,kad je radjen ovaj test garrett2500 nije imaa takvu sondu,posle toa mu e napravena takva sonda,dosta lazes lugeto sram te bilo kod tebe garrettatpro kosta 750 evra a bugarska 450 evra ito kod tebe so popust,dosta gi lazes lugeto i ograbuvas,prevarantu eden,a  pojma nemas ti od ovaj sport i neznam samo ko kupuje od tebe,pa ima internet moze da se proveri kolku kosta eden aparat,ama sigurno ti lazes i ograbuvas luge koi nemaat pojma od ovie raboti,zalosno e toa so im pravis ja bi te odma uhapsio majmun
Odgovori
#27
(12-07-2012, 11:00 PM)marsovac link Piše: bane...zasto se toliko BRINETE SVI...  pa nije bitno... imao sam para, dao sam i sta sad?
zasto ovoliko UJDURMA da se DOKAZE da taj APARAT NE RADI....? ne kapiram...  uostalom...ma nema veze...

znas..davno sam otisao iz Srbije...i ostali ljudi isti... samo da komsiji crkne krava... e bre ...

marsovac mene uopste ne brine to sto si ti kupio taj aparat , samo sam rekao da taj detektor ni u najlepsim snovima na sedam metara ne moze da vidi nista sto je manje od velicine tranvaja ili slicno,
i to je tako koliko god se tebi to svidjalo ili ne,

i to ce da ti potvrdi svako ko se i malo razume u detektore u koje se ti ocigledno ne razumes bez obzira sto imas kako kazes aparate koji idu na sedam metara
znaci pricali smo o tehnickim karakteristikama za koje si ti tvrdio jedno a ja drugo...

uostalom sve sto je receno i dalje pise pa sam procitaj sta je ko pitao i sta je odgovarano.

ps. znas kako se kod nas kaze za neke,
on je otisao iz sela, ali selo nikad nije otislo iz njega,
toliko za tvoju kravu,

sretno kopanje


Odgovori
#28
(12-07-2012, 11:04 PM)sarapt link Piše: abe bane konju ,kad je radjen ovaj test garrett2500 nije imaa takvu sondu,posle toa mu e napravena takva sonda,dosta lazes lugeto sram te bilo kod tebe garrettatpro kosta 750 evra a bugarska 450 evra ito kod tebe so popust,dosta gi lazes lugeto i ograbuvas,prevarantu eden,a  pojma nemas ti od ovaj sport i neznam samo ko kupuje od tebe,pa ima internet moze da se proveri kolku kosta eden aparat,ama sigurno ti lazes i ograbuvas luge koi nemaat pojma od ovie raboti,zalosno e toa so im pravis ja bi te odma uhapsio majmun
a bre magare bugarsko, pa dokle ce bre da se javljas na teme o kojima pojma nemas???

sonda na slici je najnovija DD sonda za taj model koja je napravljena za gti2500 i za gti1500
http://www.metaldetector.com/garrett-10-...gti-series

ja ne zivim u bugarskoj, ja zivim u srbiji i ovde nema nikog ko prodaje jeftinije detektore,
doduse evo tvojoj zenici cu da dam i poseban popust kad sledece nedelje ponovo svrati do mene,
ali da se obrije kako treba, nemoj da mi opet rutava dolazi na tretman  ;D
ako bude dobra kao ranije dacu joj i jedan pinpointer za tebe gratis  Smile

ps, ako bi da uhapsis majmuna nije problem, samo klekni i stegni ga cvrsto
Odgovori
#29
bane..slusaj..poceo si da vredjas...

jos jedna ODLIKA onog ko je propao "kao muda kroz scepene gace"... ja licno mogu da te KUPIM za svim sto imas... mozes da CRKNES  od zavisti... zao mi je sto si LOS covek...

sve ZLO viri is TEBE... e bane... bane...

Odgovori
#30
(13-07-2012, 12:14 AM)marsovac link Piše: bane..slusaj..poceo si da vredjas...

jos jedna ODLIKA onog ko je propao "kao muda kroz scepene gace"... ja licno mogu da te KUPIM za svim sto imas... mozes da CRKNES  od zavisti... zao mi je sto si LOS covek...

sve ZLO viri is TEBE... e bane... bane...
marsovac,
ne znam sta sam te ja to uvredio
tvoj problem je sto se u aparate ne razumes i pises gluposti,
sva ta tri tvoja detektora da spojis ne bi uvatili nista na sedam metara,
i to je istina , a ti veruj u sta god hoces....

a ako i love imas kao sto imas aparate na "sedam metara" onda ce tesko da pazaris nesto ozbiljno
pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)