Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imam detektore...dubina do koje signal prodire je 1-7m
#11
ma sve vadimo...i staro gvozdje...he he
Odgovori
#12
Tako bre rodjo da se nasmejemo malko valja se  lek je to za dusu. 
Odgovori
#13
naravno........
Odgovori
#14
Ma dobre su masine nego za dubinca ce  ti treba jedno kilce ljuta da mu sipnes u gusu  i to  na eks da ga umiri pre rabotu.
Odgovori
#15
(11-07-2012, 07:38 PM)marsovac link Piše: Garet sa dodatkom ...

Marsovac ja ih imam 12  Garet gti 2500 na testu sa velikim sondama kutiju od 50x50 vata na 1.5m nista vise...koi 7 m treba da je zakopano yugo pa da ga uvati...ha ha
Odgovori
#16
pa i 1.5 m je dosta...ko bi bio lud da kopa do 7m...
ja sam samo napomenuo da moze da pronadje, a ni u ludilu ne bih kopao tako duboko... i ne verujem da je ista tako duboko sakriveno...

Dorjanski, pitanje za tebe: da li imas EAGLE EYE ?
Odgovori
#17
pa kako znas da ide na sedam metara kao sto si rekao ako nisi to i kopao?
sve jedno, uopste ne moras da kopas toliko,  ni u vazduhu neces dobiti te daljine.

ovo sto je rekao dojranski /1,5 m za predmet od 50x50cm/ je realni maksimum dubine za taj aparat i onu tarabu od sonde /eagle eye/
Odgovori
#18
Mozda moze ako napravis neki trik sa odvojenim kalemom koji je u rezonanci sa predajnim kalemom i taj zasebni kalem sakrijes u  neki pleh od metala ,, on u stvari hvata(* kalem) koji je u rezonanci a ne hvata metal ko sto Bane rece maksimalni domet tog detektora je na 50x 50 oko 150cm i to u vazduhu  nek i 170cm  ali vise sigurno ne, ako citas prospekt o mogucnostima detektora e tu moze na 7 metra papir trpi svasta ponesto!
Odgovori
#19
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=96pAmgMFt8M[/youtube]
Pogledaj ovaj link toliko o 2500
Odgovori
#20
Ovde mozete videti kolko stvarno ide ovakve testove sam i ja pravio ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EnRP7gd140U&feature=youtu.be[/youtube]
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 9 Gost(a)