Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
orlovo gnezdo
#41
Ja  mislim da je to odavno odraadjeno...
Odgovori
#42
(05-12-2013, 04:41 PM)Imperator link Piše: Ja  mislim da je to odavno odraadjeno...

ja mislim da nije  Big Grin
Odgovori
#43
a da nema tu slucajno nesto kao glava od ptice i kljun...verovatno od gavrana mozda?
Odgovori
#44
Oglasna tabla / Odg: orlovo gnezdo
« poslato: 25.11.2013 u 22:56 »
Citat: himovich  25.11.2013 u 21:21
  TACNO ORLOVOG GNEZDA IMA NISAN  POZ

reci koji nisan?

ako znas, a ne znas...                                                                                      Ja cekam vi da kasete ne ja ako znate  recite  poz
Odgovori
#45
Bekir  Bravo  samo koi Orlovo gnezda  NAPISAO SI BABA  NA OVAJ NEMA BABA DA ZNAS  AKO MISLIS NADRUGI ORLOV STA GLEDA NA SRANU TAMO JE BABA AMA  KAKO JE PISI DA CUJEM I STA IMA POZ
Odgovori
#46
(14-12-2013, 06:29 PM)himovich link Piše: Bekir  Bravo  samo koi Orlovo gnezda  NAPISAO SI BABA  NA OVAJ NEMA BABA DA ZNAS  AKO MISLIS NADRUGI ORLOV STA GLEDA NA SRANU TAMO JE BABA AMA  KAKO JE PISI DA CUJEM I STA IMA POZ

to je sve tako kao sta sam reko, mozda u tvoji dokumenat ne pise da sve je na jedno mesto.. pozz, ti imas kluc, ja imam mesta i kluc  Wink Big Grin ;D
Odgovori
#47
Pozdrav svima . Himovicu i Bekir cini mi se da ni jedan nemate isto aja sam treci koji zna i znaci imesto posaljite mi broj upp pa da vamposaljem slike da ih cuvate kao ite vase dokumente a ja cu polako korak po korak doci do resenja.
Odgovori
#48
Iaki kes  Korak po korak  nikad  neces da naces gnezda      treba ti kodicije dok naces  moje mislejne ne  macise nikad necete naci ORLOVO GNEZDA KASEM SAMO ZA ORGINAL FALS NE VASI ovo je moj saved da ne drasis dea se ne macis  veliki poz svima  KLUC
Odgovori
#49
ja znam orlovo gnezdo  na dab  do dabot ima kamen  na nego ima  isklesano sofra so pribor za jadenje tri groba vo triagolnik i nekoi drugi znaci
Odgovori
#50
U Srbiji ima sedam opisa za orlova gnezda od Vranja preko Suve i Stare planine pa do DEVICU .............
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)