Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi forum u pokušaju !
#11
Postovani prijatelji i neprijatelji  Smile  ,uskoro osnivam "Arheo Amateri Evrope",tako da Vas sve pozivam da se uclanite u moju "stranku",i moja clanska karta ce da vazi na celom podrucju Evrope,a i sire. Sa mojom clanskom kartom,moci cete da kopate na svom zasticenim i nezasticenim lokalitetima sirom Evrope. Za samo 20 Eura,godisnjesvaka sledeca clanarina je 19.99 Eura,uz clansku kartu dobijate i vaucer za porodicno putovanje po Evropi i detektor po izboru,Minelab,Lorenz..... Ali to nije sve! U kompletu dobijate i besplatne  avio karte u oba pravca za destinaciju po zelji. Ko izvrsi uplatu do kraja ovog meseca,dobija gumene cizme GRATIS.  Uplatu mozete izvrsiti na konto(to je sad moderno da racun zovemo konto,jel da?",kod  Dafiment banke. Clanstvo podrazumeva i pravnu pomoc advokata iz Sheveningena i Karle Del Ponte,licno. Sta ces vise za te pare?  Pozurite,akcija traje do..........dok me neuhapse.  Smile Smile Smile     

Odgovori
#12
Zaboravih da napomenem! I,naravno....osnivam sajt koji ce da bude identican ovome,dakle,kopiran do yaya,a adminu ostali "verni" clanovi mogu da savetuju da "kontaktira predsednika udruzenja" to jest, mene 8) i da "samnom moze da resi sve nedoumice oko istog izgleda sajta",jel tako....tako je!
Odgovori
#13
pehina,ovo je moj odgovor na tvoje postove u ovoj temi,cisto da ne dodje do zabune: Bravo,bravooo,to je demokratija,proslo je titoisticko vreme monopolizma tako da se demokratske norme moraju postovati.Ima jedan problem koji si prevideo,moras promeniti naziv tvog ,, udruzenja"-,,stranke" jer je ime Arheo-amateri zasticeno ovde kod nas i u Evropi.
Odgovori
#14
ooooops,to sam prevideo.  Smile  Dobro je sto si me "opomenuo" na vreme,da nepovredim intelektualnu svojinu,drugih ljudi.
  PS..sto rece APIS jednom,zivot bez zajbencije nije zivot,jer gde bi nas sve ovo odvelo kada bi se "hvatali" za svaku napisanu rec. A,dok citam ovo sto si mi napisao,toliko mi "poznato" delujes,kao da smo se upoznali vec,ili gresim?
   
Odgovori
#15
A,dok citam ovo sto si mi napisao,toliko mi "poznato" delujes,kao da smo se upoznali vec,ili gresim?
Ne znam,ako nesto znas,ti reci.
Odgovori
#16
Mozda mi se ucinilo,ko zna?  Ustvari,nije ni bitno,samo,sam pitao...iz radoznalosti. Ponekada umem da budem za neke "previse radoznao",ali to nije iz zle namere,vec zato sto volim da imam kompletnu sliku o necemu,a ne da lutam ko guska u magli. Naucio sam,da za setnju kroz zivot,treba "setati" po suncanom danu jer po magli mozes da se sapletes...zajebano je to.
Odgovori
#17
pehina ne brini nece I.Dzony da te bije on je bas kul momak samo ne voli kad mu neko dira AAS... Pozzz
Odgovori
#18
E prijatelju moj ako zelis da setas po planini moras nauciti da se kreces i po kisi  i po magli jer zacas lep suncan dan predje u kisu i maglu!A i nebi bio ovaj zivot ni interesantan da nije tako.Uostalom ima i lepih i ruznih trenutaka u njemu a i kad pogledam iza sebe  sastoji se uglavnom  u svakodnevnom resavanju svojih a i tudjih problema. Sto se tice novog  foruma  pa nek im je sa srecom.Medjutim nije mi bas sasvim jasno sto  postavise granicu  zasto udarise medju?Oprez je potreban i najcesce su inteligentni ljudi i oprezni  ali nevalja brale  kad covek pocne da se seba na svaki sum  lista u sumi.Hrabar covek umre jednom a kukavica umire svaki dan a  trese se cesto i u san!
Odgovori
#19
Nebrini dr.Jare,covek koji je visok skoro 190 i ima 91 kg,nije bas "gadljiv" na bitku,a i neplasi se,jer bi nekom bio potreban John Deere,od bar 100 konja da me obori,al,da neidemo u krajnost.Neradi se ovde o tome,druga je "prica" u pitanju,sasvim druga. NEpreti meni niko,mozda si pogresno shvatio ovu nasu "razmenu misljenja". APIS-e,ova pricica o magli se odnosi na sasvim drugu licnost,nebitno koju,koja je imala veoma veliki(pozitivan) uticaj na mene,ali su nam se putevi razisli,bas zbog ovoga sto si ti naveo. Da, netreba se strecati,kad nagazis na suv list u sumi. To je ziva istina. Zao mi je sto nemogu vise da ispricam,jer sam se zakleo,da necu nista i nikome da prepricavam,a to je za mene zakon! Kada se zakunem u nesto,ja tu tajnu nosim u grob. Sta da radim kada sam staromodan po tom pitanju. Jer,kako kaze ona narodna..."covek se drzi za rec,a stoka  za rogove".jel tako?
Odgovori
#20
(14-04-2012, 07:39 PM)dr.jare link Piše: pehina ne brini nece I.Dzony da te bije on je bas kul momak samo ne voli kad mu neko dira AAS... Pozzz
Dr.Jare ,pretnji nema,zasto potenciras sa takvom pricom??Nema potrebe,el da?Da li se mi poznajemo licno pa ti imas lepo misljenje o meni ili je to ponovo iz nekakve trece price?Svi ovde mogu pisati-pricati sta hoce u granicama normale,to je demokratija.Nemam ja protiv ili za nista,sa ljudima treba biti u dobroj formi,cudni su putevi ovozemaljski nas smrtnika,nikada se ne zna,ko ce kome,nekada trebati ili pomoci u zivotu,Pozz.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)