Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
natpis
#11
(02-03-2012, 08:10 PM)pehina11420 link Piše: Neznam kojim si tipom detektora "brljao" tu,ali i sam znas da je veliki znak pitanja koliku dubinu postizes odredjenim tipom detektora. Licno,ja nebih zalio asov,ali,nemogu da sugerisem nikome sta da radi,cisto da skinem sumnu i da prebrisem sa plana rada to mesto. Nadam se da imas plan,sta i kako dalje?
Na tom mestu i okolo sam trazio kljuceve od traktora koji su ljudi izgubili.Nemam pojma da li tu ima nesto od arheologije jer se slabo razumem u to.Detektor je fabricke proizvodnje i to"whites 5900 di pro sl.Veoma sam upucen u problematiku detekcije metala.Ali ne znaci da u blizini ili na malo vecoj dubini nema necega u zemlji.Suvisno je da pricam ovde da nebi skrenuo sa teme.Ali ukratko vazna je za sve terene:mineralizacija,koliko je vremena predmet u zemlji,koji je metal u pitanju i sl.Ali po mom iskustvu najvaznija osobina je reflektujuca povrsina cilja.Mozes 10 novcica da stavis jedan ispod drugog,tada detektor"vidi" samo jednu paru.Ali ako su novcici razbacani,onda je druga situacija
Odgovori
#12
Ma,asov u ruke,pa rokaj.... Smile
Odgovori
#13
I ako te mrzi da sam zuljas ruke zovni kolegu iz Palanku a i mene Svrlizanina da ti pravimo drustvo....
Odgovori
#14
Ja sam i na prethodnom topicu  lepo rekao.....okrene jagnjence,kajmak,sljivku i vrucu pogacu na astal i eto nas...Dream team,dolazi da mu nadje i zivog Pop Martina i dovodimo ga da ti,licno,prizna gde su mu tone i tone zlata koje je sakrio,sram ga bilo. Smile Smile Smile Smile
Odgovori
#15
Postovani g.Relco,

da li ste prectali na papiru ovaj nadpis sa kamena?Moguce je da je stari Crkveno Slovenski.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)