Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pecina sa musice tri cuke
#21
Kad udjes u pecinu sa desne strane ima isklesane ruke koje drze kazan posle dolazis do tesno mesto gde se moras na rebra provuci tu je i prva zamka
Odgovori
#22
pozdrav Dalibore mozda je to neka druga pecina koju ti trazis kod mene pise da je znak ptkovica i u nju krst nema ni ruku ni kazan nit pa tesno mesto.a zovu je muva pecina zbog mrse od ljudi koji su bili otrovani a ostao je samo jedan koji je bio vani i nije pio vino
Odgovori
#23
(17-04-2021, 01:36 AM)Dalibor link Piše: Kad udjes u pecinu sa desne strane ima isklesane ruke koje drze kazan posle dolazis do tesno mesto gde se moras na rebra provuci tu je i prva zamka
                                                                                                                                                                                                                                                                   
              Dalibore dali u tom tvom planu stoji da prvo moras naci tucen krst pa onda dve ruke koje drze kotle...
Odgovori
#24
(17-04-2021, 10:48 PM)hanter link Piše: ....mrse od ljudi koji su bili otrovani a ostao je samo jedan koji je bio vani i nije pio vino

I padaju kiše iz zlatnih visina
Sve je to od lošeg vina
Sve je to od lošeg vina...
Odgovori
#25
normalno da je ot vino onaj koji je ostao ziv posle mesec dana se vratio i sahranio ih a vino je ostalo namerno sam napisao da je od ljudi da vidim dali neko ce da me ispravi.Timpolok dali stoi znak potkovica i krst unutra.ako ga ima i ako znas tu pecinu.
Odgovori
#26
Smile dobro te naucio Tarzan  Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)