Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc oko krsta
#1
Da li moze neko da mi protumaci znak?
Krst sa jednom rupkom?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
pozdrav kolega,ovaj krst ti je dobar znak i ukazuje da bi trebalo da se radi u dva pravca ,neznam da li si primetio srednja crtica krsta ima zaperak kao na streli na levoj strani ,sto znaci treba da pogledas udesno,trebalo bi da nadjes dodatni znak,i drugi pravac ti je u pravcu rupice,ovo u pravcu rupice ne bi trebalo biti daleko,jer je rupica spojena sa krstom ,e sad da li je u pitanju ostava ili grob to na tebi ostaje da proveris i sa srecom
Odgovori
#3
drugar johan krst koji ima selski da objasnim rogove na levi ,desni i gornji krak vika se PERGALIJA KRST I TRAZI ISPOD KAMEN ILI STENU OSTAVA JE TU .Nebi ovo piso nego nemogu vise da cutim  jer po stoti put pisem a vi ili ne citate ili se pravite pametnjakovici ,pa koj voli da ti nadjes a on nikad nista....A ocekujes da ti kaze ,e takvi su odavno pomrli pozdrav









Odgovori
#4
pozdrav kolega trz,na ovoj slici vidim da ima samo sa leve strane taj zaperak,sto bi ti rekao selski rogove,na ostalim kracima nisam primetio,drugo rekao sam coveku u predhodnom postu posto je rupica spojena sa krstom da to ne bi trebalo da je daleko,cetvrto znam da bi trebalo biti,, ispod krsta,,uostalom neka se i postavljac slike malo potrudi na terenu,mi pomazemo po malo ili koliko treba,pozdravljam te kolega trz,a i postavljaca slike,
Odgovori
#5
Prozvao me moj dobar kolega u vezi znaka.Na ovoj slici skoro nista nevidi,slikana izdaljinu, krst sa rupom imas skoro u svaki treci opis i razlicito se tumaci znak zavi od mesta gde se nalazi....pozdrav
Odgovori
#6
Zar ne vidite da ima dva krsta,jedan ispod drugog.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)