Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trougao i jos nesto..
#1
trougao na steni ,nije postavljen nisko isto vazi i za ovaj drugi znak.u blizini su jedn drugog.nisam mogao da ubacim sliku zbog velicine,ali sam je nacrtao.moguce da ove rupice iznad da ssam samo umislio,mada ih kao i vidim..
e sad da vidim prave znalce,one koji su svuda bili i sve znaju..cast izuzetcima..molim samo ozbiljne da komentarisu.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
voleo bih ako mogu da mi daju svoje misljenje: timpolok,vudi alen,plandzija,,amater,kosac,,,zmija ga nema dugo,pa ako je pod drugim imenom moze i on,dragannikolic,  apis,
Odgovori
#3
Ajd kada se svi prozvani sa tvoje strane,"izredjaju", sa svojim objasnjenjima,onda ce i mi,sa manje znanja da probamo da ti pomognemo.....ako dozvolis,naravno Smile
Odgovori
#4
nacekacemo se izgleda pehina..osim toga postoji i PP..izvini ako te nisam svrstao u profesionalce,sigurno sam te prevideo..
Odgovori
#5
Samo opusteno....mi iz druge lige,zapad,uvek se trudimo da upadnemo jednog dana u prvu ligu,pa da i mi zaigramo nekada na Marakani  ;D ;D ;D
Odgovori
#6
ma ja jos uvek ucim,pa rekoh barem da ucim od najboljih,a ono muk..jbg..citam njihove postove,mislim da ljudi znaju,ee sad ako hoce neka se javi ko moze.toliko
Odgovori
#7
Daje zvucno mesto i javili bi se jaki  igraci ovako je priroda ili odradeno budi uporan javice se i zvucni mi amateri moramo da pratimo jake i iskusne gurue ipak iskustvo je na ñjihovoj strania iimaju zavidno bogatsvo znanja jer danije tako onda imi amateri bi poneki komad odneli kuci samo budi uporan kolega pozdrav
Odgovori
#8
pozdrav Ajduk,hvala na podrsci,samo ja trazim bilo koju smernicu,savet,bilo sta...ovo nije kokoska,srna,zvucno mesto itd..svi znaju gde je pored cega je ispod kog kamena...a sad?? sta sad..ne verujem da niko nista ne zna.sve sami gurui,profesionalci,moderatori..jbg..potrazicu u muzej pomoc,pa sta bude..stojalo je do sad,neka stoji i u buduce.pozdrav svima
Odgovori
#9
drugi znak


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)