Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kornjaca
#1
Evo kornjace malo da vidimo na sta bi ukazovala?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Bogata grobnica
Bar ja tako mislim
Mozda gresim ali tu ima jos oznaka u okolini
Odgovori
#3
pozdrav kolega,pokusaj u pravcu gde gleda kornjaca da trazis,ne bi trebalo biti daleko,ne mogu bas da uocim sliku da li ima noge,ili u pravcu repa da trazis,inace znak je lep,i interesantno je za rad,puno srece
Odgovori
#4
p rofesionalac pa sto ne pogleda dalije ova tvoja kornjaca musko ili zensko pa da ti dam savet sta da radis.Zezam se ona je na veliki kamen ili stenu pa malo zvirni bolje oko nje za jedan fat totije mera i radi sa srecom .pozdrav
Odgovori
#5
Noge nema, ali glava joj je okrenuta prema levo malo  t.j. prema tlu inache znak je na vertikalni strani stene bash onako kako bi trebalo da je i interesuje me dali je mozhda rim ili hajduchko.
Odgovori
#6
u rimsko doba ti nikad nisu obelezavane grobnice druze kelti rim vizantija nema oznake nikakve za grobnicu
Odgovori
#7
TAKO JE NIGI ALI IMA OZNAKE ZA GROB NE MISLIM NA KRST.POZDRAV 
Odgovori
#8
ne ni znakovi ni obelezja nisu ostavljana zbog pljacke koje su radjene jos tada tako da bi  pri sahrani bili odabrani nekoliko samo u pratnji koji ce odneti pokojnika do odabranog mesta sahranili ga  (koji bi se zrtvovali) i neko najblizi koji bi zatim izvrsio zrtvovanje njih i tako i nema zapisa o ni jednoj grobnici imperatora ili vojskovodje legionara itd sve dragocenosti su stavljane u tom grobu ili u susednoj prostoriji ako se radi o imperatoru ili porodicnoj grobnici i tu su nekad stavljane diplome legionara ili lik bista imperatora spolja nikad nije ostavljan ni jedan jedini trag niti znak da je grobnica
Odgovori
#9
Grobnica je u pitanju i to nekog velikana.
Ne mora da je u pitanju rim to je mozda starije od rima
ALI mora postojari drugih oznaka u okolini

Mislite li da hajduci nusu i.ali dokumenta za te ostave i nisu dodavali plus svoje oznake i obelezija
Odgovori
#10
Vako priatelu radise o keltskoj masovni grop ako kornaca je na velika stena ispod  samaoj steni ili okolu steni trazi tesni otvor ili nekoliko otvora mali koj jedan je ulas u grobnici moras da potrazis okolu 20 metara ok steni nemoj se otkazivati radise dublie oko 6 metara od otvora ako ides sa detektor trazi sa velikoj detekcie dabi fatio signal . I jos samo jedno ako do toj steni u blizinu ima neki izvor reka ne trazi nikad neces da doges do grobnicu i da imas signala od detektora  jebeno e brate srusice se sve uvek vodi pod zemje do samoj grobnici . Ovo ti kazem od iskustva ista takva kornaca sa cetiri noge radili smo sa arheologa i jebala ne voda do samoj grobnici i ta je bila pod stene na 9 metera locorali smo so titan gold hanter detektor pozdrav i pamet u glavi
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)