Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje za administraciju foruma
#16
(07-04-2018, 09:51 AM)Administrator - Mudrac link Piše: Poštovani kolega,



2. Nakon toga korisnici su počeli da nas upozoravaju na Vaš ponašanje ( nismo mogli da utvrdimo da li su istinita ili ne ) pa smo postali obazrivi, zatim su usledili i dokazi a na kraju i ovaj Vaš avatar i demonstrativno napuštanje foruma zbog toga. Znači iskoristili ste našu naivnost da Vam ponovo dozvolimo da koristite forum kako bi mogli da prikupljate informacije i da našem članstvu iznosite neistine i da ih plašite pričom da forum nije bezbedan.

Pošto mi nismo zlonamerni nismo spominjali priče nekih Vaših bivših članova iz razloga što svako bira samostalno forum na koji će se registrovati i akcije koje će sprovoditi. Mi smo uvek bili za slobodan izbor naših članova, mi im čak preporučujemo da posete Vaš forum i da ostanu na njemu ako  to žele.

@ Evo da Vam odgovorim zbog čega je otvoren ovaj forum. Forum je otvoren da bi ljudi na njemu razmenjivali informacije o legendama i pričama o zakopanom blagu. Pre toga je bilo mnogo znalaca koji su imali mnogo takozvanih orginalnih planova pa su oni uglavnom samo sakupljali informacije od lakovernih ljudi ali sada otvaranjem ovog foruma pale su u vodu te priče ( dosta tih planova je objavljeno i na forumu ). Na forumu se sučeljavaju različita mišljenja i dolazi do rešenja, ljudi se dogovaraju nalaze i ostvaruju saradnju, to je i bila zamisao ovog foruma.

@ Snaga jednog foruma se ne ogleda u broju poruka koje je napisao vlasnik foruma, već u broju aktivnih članova koji učestvuju u radu foruma.

@ Naravno da vodimo računa o bezbednosti naših korisnika, ne dozvoljavamo da se javno objavljuju e-mailovi i brojevi telefona zato što mogu biti zloupotrebljeni od strane bilo koga ( ćlanova, neregistrovanih lica itd) svako može da kontaktira bilo koga preko privatnih poruka i da na taj način da razmene lične podatke daleko od radoznalih očiju.

Evo jednog pitanja za Vas koje daje odgovor pitanje o bezbednosti članova :

1. Zbog čega je zabranjeno pristupati Vašem forumu preko - proxy servera kada se zna da je to najbezbedniji način da se sačuva privatnost korisnika ?
Ja bih to tumačio da se na taj način onemogućava da član zaštiti svoju privatnost, drugim rečima svako ko poseti forum mora da ostavi svoj trag (IP adresu - kako bi mogao lakše da se locira ).

2. "Korisnici su Vas upozoravali na moje ponašanje? Niste mogli da utvrdite da li je istina ili ne? .................... molim Vas kolega ako ovako donosite sudove i Vaša mišljenja o svakome od nas, na osnovu selskih tričarija i Vaših uzornih članova, onda je jasno koje kriterijume koristite. Nemam daljih potreba da išta više kažem na ovu temu.

Što se tiče razloga otvaranja foruma, raskrinkavanja onih koji imaju , šire , a podsetiću Vas i da su neki čak i javno prodavali skripte sa ovim planovima preko sajta www.kakootkriti.com ja Vas podržavam u tome, ali zbog čega ste onda zatvorili taj deo foruma koji je sadržavao sve te planove i pristup njima je dugo vremena imao samo onaj ko je bio član Vaših VIP loža? A da bi neko postao član VIP lože trebao je da donira forum?

Snaga foruma?
Nikada mi nije bio za cilj da otvaranjem foruma se bavim nekakvim takmičarskim duhm izmedju foruma a najmanje između moga i Vašega. Samim time se nisam niti bavio nekakvom "jačinom foruma". Kakve norme u tom smislu o tome koji je forum jači ko slabiji je Vaša lična satisfakcija, Vaša lična klasifikacija i u to ne zalazim jer nisam ni sa kime u nekom takmičarskom odnosu.
Ako smatrate da je broj nekakvih evidentiranih registrovanih korisnika pokazatelj ka nekakvoj jačini foruma, eto ja Vas uveravam da ćete samo po ovom kriterijum biti najjači, obzirom da se na mom forumu sprema brisanje preko 3.500 neaktivnih naloga. Iluziju o nekakvih hiljadama i hiljadama korisnika nama ne treba da bi po tome bili veliki.
Svidelo se to nekome ili ne jedini forum koji je za svaki respekt je prvobitni otvoreni forum sa ovim sličnim tematikama (kada niti ja niti Vi nismo znali za forume), a to je Vumijev forum.

Zašto filteri za proxy servere? Pa dragi koolega koliko vidim i sam ih koristiš. Već sam rekao zašto, psrečavanje duplih naloga i najvažnija stvar sprečavanje ili bar pokuušaje sprečavanja hakovanja i obaranja naših foruma. Svaki pokušaj napada na servere po automatizmu dobijamo izveštaje, ili bar ja ko je kada i sa koje IP adrse izvršen pokušaj upada u bazu, administraciju foruma. Šta mislite koliko takvih IP adresa do sada posedujem u arhivi sa izveštajima servera a imaju ih i oni? Zato služe ili bar malo bolje zaštićujemo naše forume. Znate to veoma dobro i ja i Vi.
Šta mi to imamo na našim forumima pa je potrebna anonimnost ili zaštita članova foruma? Vršimo neka kriminalna dela? Vrše li članovi foruma neka kriminalna dela? Priča ,i se ovde o uništavanju arheoloških nalazišta, podstičemo ljude na tako nešto? Od koga da se ja krijem da sam Milan Bogdanović?
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Pitanje za administraciju foruma - od milan - 03-04-2018, 03:27 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 05-04-2018, 08:43 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 06-04-2018, 02:04 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 06-04-2018, 03:10 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:23 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:41 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 07-04-2018, 09:51 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od burdus - 11-04-2018, 11:51 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 07:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od crni1 - 12-04-2018, 11:46 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:17 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:29 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:47 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 09:25 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 10:44 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 11:16 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 13-04-2018, 12:18 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 16-04-2018, 10:33 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 17-04-2018, 12:04 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od mazalo - 24-04-2018, 06:27 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)