Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PREDLOZI I SAVETI ZA ADMINISTRACIJU FORUMA !
#1
Predpostavljam da sam vam se vec smucio sa svojim kuckanjem i stalnim upadicama na relaciji "clanovi-administracija" ali postavljajuci svoje predloge po raznoraznim mestima velika je verovatnoca da se isti previde pa sam odlucio da otvorim novu temu  ovde u ovom delu vezanom za administrativni panel.
Dali je to kod mene samo slucaj ili vazi za sve clanove ali VREME KOJE JE OSTAVLJENO ZA ODKLANJANJE EVENUALNIH GRESAKA U POSTAVLJENOM TEKSTU JE SVEDENO NA MINIMUM. Kod mene ono iznosi 60 minuta a cesto je i krace od toga. Vec mi se desavalo da napisem tekst , postavim ga , izadjem svojim potrebama iz sobe i setim se da sam nesto zaboravio da ubacim ili sam evenualno napravio neku gresku pa se vratim da je ispravim ... ali nema vise opcije koja to omogucuje. To se desava kada je i sistem na kompjuteru podesen da se pri izlasku sa foruma automatski clan i izloguje. Kod ponovnog ulogivanja , pa makar to bilo i posle 15 minuta kasno je da se bilo sta izmeni.
U prozoru u kom se ukucava vreme ostavljeno clanu za eventualnu ispravku svog teksta nije tesko promeniti na bar 6 ili 12 h a ali netreba normalno ostaviti na "beskonacno"  ;D .... dobronameran savet a ne kritika
Odgovori
#2
120 minuta je sasvim dovoljno.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#3
Trebalo bi postaviti mogucnost brze pretrage , siguran sam da bi to dosta pomoglo ucesnicima , narocito ako traze nesto odredjeno. konstruktivni predlog
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)