Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje za administraciju foruma
#5
Ako mogu sam ugasiti svoj profil, onda ću to pravo sam iskoristiti i zahvaljujem Vam se na tome. Zadržaću se ovde taman toliko koliko međusobno ne pojasnimo neke stvari.
Dragi moj "prijatelju" @Mudrac, iskreno sam mislio da bar sada u nekom miru okončamo mnoge nesuglasice, ali izgleda na je to sa Vama zaista nemoguće. Vaš vokabular i detalji Vašeg odgovora meni mi ne dozvoljava da ostanete bez adekvatnog odgovora. Ako zbog ičega drugoga ono zbog gomile neistina koje ste ovde izrekli o meni ili implicitno želeli da me diskreditujete na jedan veoma perfidan način.
Pa hajdemo redom.  Da istina je da sam dvojici a ne jednome članu Vašega foruma, kada su  od mene zatražili neke veoma važne informacije, rekao da dođu na moj forum i tamo im kažem to što žele da znaju od mene jer je nebezbedno da im takve podatke dajem na Vašem forumu. Sušta istina. Naravno da isti ti ljudi imaju naloge i na mom forumu ma koliko se ko pravio nevešt. Ako išta drugo bar smo svesni i ja i Vi da najmanje 90% članova i mog i Vašeg foruma su u isto vreme članovi i naših i mnogih drugih foruma. Možemo li se oko toga lagati? Ako sam to rekao onda sam jako dobro znao zbog čega sam to rekao. I uspostavlio se , kako se da videti da Vam je taj neko "drugi" koji je od mene želeo kruciozne informacije istoga trenutka "došapnuo", šta sam ja rekao ili sam možda i zapravo sa Vama lično korespondirao???  Vi  naravno  nemate nikakvih drugih profila na Vašem forumu. Ja veoma dobro znam kojim sam to nikovima sa ovoga foruma to saopštio. Samo dvojici. Nekakvo vrbovanje da na ovakav način privoljavam ili primoravam ljude da dođu na moj forum je van svakog kontesta i rasprave.  Ako nisam to sa Vama lično razmenjivao PP poruke preko Vašeg foruma, a Vama to prezentovano od trećih lica, onda je sasvim logično i zašto i zbog čega brdo takvih nikada neće dobijati nikada informacije koje očekuju bar od  mene. To sedenje na dve stolice gde, eto Vama odmah procinkare sve što nekome Milan u najboljoj nameri želi da kaže , da ili saopšti, dovoljno govori ili o Vama ili o tim ljudima. Neka se pojave i neka ovde javno kažu kome sam ja zabio od bilo koga nož u leđa?
Druga stvar oko koje se trebate zapitati je, kada govorite u Vašem postu sa toliko animoziteta prema meni i toliko pretpostvaka, da pominjući i nekakve "službe" idete u Vašim pretpostavkama u sasvim drsku krajnost , pri tome svakako plašeći sve ostale članove tim stvarima. Zapitajte se  da li je Milan Bogdanović ličnost koji je , kako kažete toliko pokvaren , zao ili mešetar, ....ili toliki pak ludak da , kako vidite javno od prvoga dana svima stavlja na uvid i svoje ime i prezime i brojeve telefona i adresu stana ovde u Beču ???? Da li po Vama jedan takav čovek ima čega da se plaši ako radi sve ono što ste Vi naveli u predhodnom postu ? Da se ponaša tako i da rizikuje da mu sutra neko od "prevarenih" , kome je Milan zaboo nož u leđa" dođe i da mu zakuca na vrata?
U koliko ste Vi tako pošten i dobronameran, da ne kažem išta drugo, zbog čega Vi  gospodine @Mudrače to ljudima ne obelodanite ?
Ja se nemam rašta ni od koga kriti , moj gospodine. I bez obzira što znam Vaš identitet niti jednoga jedinoga trenutka, pa čak ni ovoga, sebe neću spuštati toliko nisko da bih obelodanio o kome se radi kada ste Vi u pitanju. Ma koliko Vi mene očigledno mrzeli, postoji granica kod mene gde ne želim nikoga i ničime da ugrozim. Tako da moje ljudsko dostojanstvo ni ovom prilikom neću prekršiti kada ste Vi u pitanju, ma koliko provokativno nastupali i vadili iz nekakvih kontesta golimu nelistina o meni.
Sve ovo što ste i čime me optuživali pozivajući se na nekakve Vaše doušnike ili članove Vašeg foruma podseća na ovo:

[Slika: 2a010le.jpg]
« Starije Teme | Novije Teme »


Poruke U Ovoj Temi
Pitanje za administraciju foruma - od milan - 03-04-2018, 03:27 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 05-04-2018, 08:43 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 06-04-2018, 02:04 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 06-04-2018, 03:10 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:23 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 07-04-2018, 12:41 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 07-04-2018, 09:51 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od burdus - 11-04-2018, 11:51 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 07:28 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od crni1 - 12-04-2018, 11:46 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:17 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:29 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 08:47 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 12-04-2018, 09:25 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 10:44 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 12-04-2018, 11:16 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 13-04-2018, 12:18 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od milan - 16-04-2018, 10:33 PM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od Mudrac - 17-04-2018, 12:04 AM
Odg: Pitanje za administraciju foruma - od mazalo - 24-04-2018, 06:27 PM

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)